Relax ve vířivce v pohodlí vlastní zahrady

Rubrika: Market

V dnešní době často venkovní vířivé bazény nahrazují hojně rozšířené bazény, zejména ty, ve kterých se nedá plavat.

Důvod je jednoduchý. Čím dál více lidí chce kvalitně relaxovat, a to ideálně celoročně a v soukromí. Vlastní venkovní vířivka je pro takovou relaxaci ideální řešení. Navíc jsou vířivky proti bazénům mnohem jednodušší na údržbu a levnější na provoz.

Vířivky, nebo-li vířivé bazény můžeme rozdělit podle konstrukce do třech základních kategorií – skeletové vířivky, nafukovací vířivky a vířivé bazény Softub. To, co tyto kategorie odlišuje, je konstrukce, která dává jednotlivým typům rozdílné vlastnosti.

Vířivé bazény Softub odlišuje od ostatních vířivek PolyBond pěna, ze které je vířivka vyrobena. Pojďme se podívat, jaké zajímavé vlastnosti může tento materiál nabídnout a proč může být výhodný právě na chatu nebo chalupu. Mezi hlavní vlastnosti patří, že je vířivka měkká a tím velmi pohodlná. Měkká vnitřní část Vám umožní najít pohodlnou pozici vůči masážním tryskám bez ohledu na Vaši výšku nebo postavu, ale také umožní, aby se ve vířivce vydováděli, třeba děti.

Další výbornou vlastností Poly Bond pěny je nízká hmotnost. Například střední ze tří velikostí vířivého bazénu Softub váží pouze 30 kilogramů. Nízká hmotnost a kulatý tvar, umožňují snadnou dopravu a instalaci, ale také vířivku na zimu přemístit nebo uklidit, pokud byste chalupu v zimě nevyužívali.

Základem každé kvalitní vířivky musí být dostatečná tepelná izolace, která šetří náklady na vytápění vody a zamezí úniku tepla. Poly Bond pěna má skvělé izolační schopnosti což v kombinaci s ohřevem vody pouze ztrátovým teplem čerpadla zajišťuje proti běžným vířivkám velmi nízké provozní náklady.

Udělejte ze své zahrady nebo chalupy oázu relaxace a po dlouhém pracovním dni se ponořte do horké vířivé lázně a nechte stres odplavat. Uvidíte, že se vířivka Softub brzy stane oblíbeným místem pro celou rodinu.

S vířivými bazény Softub si můžete komfort horké vířivé lázně dopřát kdykoliv. V noci oceníte, že patří mezi nejtišší whirpooly na trhu. V zimě pak vnější materiál LeatherTex, který dobře odolává všem klimatickým vlivům vč. sněhu a mrazu.

A co dodat na závěr? Snad už pouze, že vířivky Softub můžete doplnit o některé z dřevěné nebo ratanové obložení.

 

Pro více informací navštivte stránky www.reest-spa.cz nebo showroom v Praze 10 – Štěrboholích.

 

 

Komerční prezentace

 

Relax ve vířivce v pohodlí vlastní zahrady