U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

PŘIPRAVUJEME:

Kategorie: Nakonec | Autor:

* Tentokrát navštívíme jihočeskou usedlost, kterou majitelka – jinak žena s velkým výtvarným cítěním – postupně přebudovává.

* O krok dál postoupíme v přípravě podmínek pro to, abyste se příští léto mohli koupat ve vlastním “moři”. Začneme kopat základy pro bazén a připomeneme si náležitosti stavebního povolení.

* Obdivujete při svých cestách stavby oblečené v zeleni? Chtěli byste aspoň část obydlí nebo zeď u venkovního posezení ozdobit popínavými dřevinami? O jejich druzích, vhodnosti použití a přichycení na fasádě píšeme v rubrice Stavba. A v Zahradě se dočtete o požadavcích těchto rostlin na pěstování.

* Také se seznámíte se dvěma sběratelkami, jejichž láskou jsou panenky. Možná vás překvapí, že se nesbírají jen ty staré, ale i nové, vytvořené výtvarníky právě pro sběratele.

* Pod názvem Léto v sedle vás pozveme ke koním pod Blaníkem i do dalších středisek a stájí. Chataře a chalupáře jistě zaujme i westernová ostraha, kterou nabízí ve spolupráci s příbramskou organizací Art Protect Jindra Bílek.

* Srpnové číslo vychází 30. 7. 2002

PŘIPRAVUJEME: