Pořiďte si hezkou láhev na vodu a nezahlcujte Zemi odpadky!

Každý člověk na naší planetě spotřebuje až 168 plastových lahví ročně. To se ale může stát minulostí. Jednorázově používané lahve, kterých naše společnost vyprodukuje obrovské množství, dnes nahrazují moderní designové lahve EQUA.

 

Dandelion - pro všechny, kteří nezapomenou myslet na své přání, když foukají do chomáčku odkvetlé pampelišky

 

Projekt EQUA vznikl ve Slovinsku a vytkl si za cíl ochranu a respekt vůči životnímu prostředí. Připojte se i vy k těm, kdo berou ohled na přírodu a už se nechtějí dívat, jak naši Zemi zahlcujeme odpadky.

Název zdravé a k životnímu prostředí šetrné lahve EQUA vznikl spojením slov eko a aqua. EQUA splňuje ty nejvyšší ekologické parametry, je přírodou snadno odbouratelná a hlavně – používat ji můžete až 10 let. S lahví EQUA budete in, můžete mít svůj nápoj vždy po ruce.

Equarium - hravý a pestrobarevný vzhled lahve vám projasní celý den. Radost z ní budou mít jistě i vaše děti

Lahve EQUA jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu Eastman Tritan, který je biologicky rozložitelný. Neobsahuje škodlivou chemickou sloučeninu bisfenol A (BPA), jež je přítomna v klasických plastových lahvích na jedno použití. BPA se z plastu uvolňuje do obsahu lahve a může být zdraví nebezpečná. I výroba, doprava, skladování a plnění jednorázových plastových lahví navíc produkují zbytečné emise, jež jsou škodlivé pro životní prostředí i naše zdraví. Lahev EQUA přináší ekologickou alternativu. Stačí si ji naplnit pitnou vodou z kohoutku, která je ve většině evropských zemí k dispozici téměř v každé domácnosti.

Five Times a Day - doplňte svoji lahev pětkrát denně a mějte kontrolu nad tím, že pijete dostatečné množství vody, a dodržujete tak správný pitný režim

Lahve EQUA jsou nadčasové a trendy. Můžete se s nimi vydat na cvičení, procházku nebo na cestu do práce, cítit se stylově a zároveň být šetrní vůči přírodě. Nová limitovaná Illusion kolekce přináší na náš trh tři další designové lahve EQUA. Stačí je naplnit vodou a sledovat, jak motivy na přední a zadní straně vytvářejí pohyblivé iluze. Lahve EQUA můžete plnit nejen vodou, ale také jakýmkoliv studeným či teplým nápojem.Cena je 259 Kč.

TEXT A FOTO: REDAKCE

 

 

Pořiďte si hezkou láhev na vodu a nezahlcujte Zemi odpadky!