Pomocníci při studiu

Měsíce květen a červen jsou pro studenty nejnáročnějším obdobím roku – ve škole je čekají písemky, testy, zkoušky. Také váš potomek se celou noc hrbí nad knížkami či skripty a stěžuje si, že mu to učení vůbec „neleze do hlavy“? Nepomáhají litry černé kávy ani zeleného čaje, dokonce ani čokoláda?

 

 

DMAE

Zkusit může přírodní potravinový doplněk DMAE, obsahující dimetylaminoethanol, který zvyšuje soustředění, zlepšuje paměť a výrazně tak napomáhá při zapamatování si učiva. Látka zvaná dimetylaminoetanol (DMAE) je trvale přítomna v lidském mozku a stimuluje produkci cholinu a acetylcholinu – látek, které hrají životně důležitou roli při fyzických a mentálních funkcích. Tento speciální preparát je tak určen všem, kteří se potřebují maximálně soustředit a uspět nejen ve škole při zkouškách. Jeho dlouhodobé užívání napomáhá urychlení procesu při učení, výrazně zlepšuje paměť, aktivuje IQ a zvyšuje mentální energii.

 

Enaden forte

Proti únavě může pomoci Enaden, který je vyvinutý pro zvýšení biologické energie organismu. Současně posiluje imunitu, psychickou odolnost a především zvyšuje schopnost vnímání. Obsahuje totiž tělu vlastní látku NADH, jejíž hladina klesá společně se zvyšujícím se věkem. Úbytek NADH je přímo odpovědný nejen za psychickou únavu, ale i za vznik závažných duševních chorob, jako je Alzheimerova a Parkinsonova choroba. Enaden obsahuje i nezbytné vitaminy B6 a B3, které podporují psychickou rovnováhu. Přípravky koupíte v lékárně – DMAE (50 tablet) za 219 Kč, Enaden Forte (20 tablet) za 180 Kč.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

 

 

Pomocníci při studiu