Podlaha za deset minut

Skládáte rádi puzzle? Pokládka nové podlahy na balkóně je mnohem snazší. Montáž bezúdržbových Paseo kazet z woodplastic® je velmi jednoduchá. Napojování kazet již nemůže být jednodušší: nevyžaduje žádnou sílu, žádné vruty ani jiné nářadí. Pro pokládku terasy z Paseo kazet  stačí  zpevněný, rovný, hladký a odvodněný podklad (např. i stávající dlaždice, či betonová stěrka). Velmi nízká výška kazet pouze 2cm umožňuje široké použití na mnoha místech při zajištění vysoké nosnosti.

 

Montáž kazet je velmi snadná a rychlá

 

Přirozené a nezničitelné

Na výběr jsou různé odstíny i struktury povrchu

Podlaha na balkóně či lodžii je vystavena podobné zátěži povětrnostních podmínek, jako kdekoliv jinde v exteriéru. Podle toho také musíme důkladně vybírat. Paseo kazety z bezúdržbového materiálu woodplastic® jsou vhodné pro všechny balkony, terasy, zahrady i wellness a saun. Velmi nízká výška kazet pouze 2cm a praktické univerzální rozměry 31,3 x 31,3 cm umožňuje široké použití kazet na mnoha místech.
Kazety jsou dostupné ve dvou přirozených barvách: Palisandr (marrone) a Merbau (terracota). Protiskluzový povrch je ve dvou designech: „fino“ s malými drážkami a „largo“ s širokými drážkami.Kazety mohou být pokládány rovnoměrně nebo vzorově tj. střídavě měnit směr drážek. Navíc kombinací kazet „fino“ a „largo“ můžete dosáhnout originální plastického efektu.

Bez třísek a bez klouzání

Bezúdržbové kazety Paseo z kompozicového materiálu woodplastic jsou téměř k nerozeznání od přírodního dřeva. Díky 50% obsahu polymerů však odolávají vlhkosti, škůdcům a všem povětrnostním vlivům. Materiál WPC je protiskluzový, nemá třísky, stálobarevný a nevyžaduje žádné nátěry ani impregnace.

TEXT: REDAKCE
FOTO: MOJETERASA.CZ

 

 

 

Podlaha za deset minut