U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

obrázky měsíce…

Kategorie: Dopisy | Autor:

Dobrý den, letos jsem vyráběla zlaté krasličky. Nejprve jsem uvařila vajíčka a pak je nabarvila. Než barva uschla, nastříhala jsem ze zbytků zlatého kartonu drobné kousky. Těmi jsem pak vajíčka olepovala. Vypadají kouzelně, ne…?

Klára Machů, Uherský Brod

Milá redakce, chataři a chalupáři, v letošním dubnovém čísle jsem uvítala váš tip na velikonoční věnec z vyfoukaných vajíček. Přidala jsem k němu své další oblíbené dekorace jako obháčkovaná vajíčka a háčkované slepičky, které vytváří moje maminka.

Pavla Zajoncová, Lhotka pod Ondřejníkem

Vážená redakce, právě na Velikonoce se nám narodila tato krásná kůzlátka. Pozorovat, co dokážou za lumpárny, je zážitek pro děti i dospělé!

   Jiřina Uiberlayová, Břehyně

Vážená redakce Chataře a chalupáře, časopis se mi moc líbí a přečtu jej vždycky celý. Mnohokrát jsem v něm našla inspiraci k vylepšení našeho domova. V poslední době mě moc zaujala rubrika fotografií na dané téma. Protože i já ráda fotografuji, každý měsíc si říkám, že také zašlu nějaký příspěvek. Zatím se mi to nikdy nepovedlo, ale nedávno mě dostal náš kocour Tramp. Před velikonočním mumrajem se ukryl na okno mezi kytičky a splynul se sváteční výzdobou. Posuďte sami, jak se mu to povedlo…

Zlatica Mikytová, Obědkovice

VELIKONOCE

Vážená redakce, Velikonoce jsme trávili na chalupě a díky krásnému počasí jsme si celý prodloužený víkend skvěle užili. Zajíčky i vajíčka jsem nachystala pro děti na pomlázku. Dokonce po nedaleké louce pobíhalo několik živých zajíčků – asi věděli, že jsou Velikonoce a mají se ukázat.

Ivana

Popisy k obrázkům

obrázky měsíce…