Oblíbený námořnický styl na zahradě

Modrobílé a červenobílé pruhy jsou vzorem, který nestárne a nikdy nezevšední. Jak v módě, tak i designu a interiérovém dekoru. Jsou prostě už symbolem léta, moře, pláží, opalování, lenošení u vody…

 

Míst, kde lze pruhy v domácnosti uplatnit, je mnoho: a jedním z nich jsou i venkovní markýzy. Domu nebo lodžii dodají na kráse a eleganci a rozhodně oživí každou jednolitou plochu, jakou je stěna domu nebo lodžie. Proč tedy nezaexperimentovat a nepořídit si takovou právě letos?

 

Markýza nám ale především poskytne příjemný stín při prudkém sluníčku a nabídne pod svými pruhy příjemný odpočinek v zahradních křeslech nebo na lehátku. Pod markýzou můžeme servírovat občerstvení, útočiště v horku tu najdou děti i dospělí.

 

Markýzy mnoha typů v námořnickém stylu prodává a na míru instaluje česká firma Sundrape, která patří mezi největší dovozce a dodavatele stínicí techniky u nás. V nabídce má i kompletní řešení zastínění pergol – firma dodá a instaluje podle specifických přání zákazníka jak markýzu, tak konstrukci pergoly, kterou lze zcela zastínit, aby fungovala i jako ochrana před deštěm.

TEXT: REDAKCE
FOTO: SUNDRAPE

Oblíbený námořnický styl na zahradě