U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

NOVINKY O ZAHRADĚ

Kategorie: Zahrada | Autor:

Jaro je obdobím intenzivní zahrádkářské činnosti. Nové odborné informace proto přijdou určitě vhod. Nakladatelství Slovart přináší na trh tři zajímavé knihy, první dvě v menším praktickém formátu:

MALÁ ZAHRADA (autor Lance Hattatt) vám ukáže, jak se dá i na malé ploše založit hezká zahrada. Na 254 stranách nabízí přehled vhodných rostlin pro malé prostory, příklady různého pojetí malých zahrad (venkovská zahrádka, rodinná zahrádka ve městě, zahrádka pro kuchyň, zahrada milovníka rostlin,…) i ukázky nádob a jejich umístění, příklady chodníčků, jezírek, sezení atd. Cena je 199 Kč.

V knize ROK V ZAHRADĚ (autor Lance Hattatt) najde čtenář užitečné rady, jak ze své zahrady získávat po celý rok co nejvíce potěšení a užitku, co se který měsíc v zahradě s rostlinami děje, do čeho se pustit. Rozsah je 256 stran, cena 199 Kč.

Jak už říká název, v knize VŠECHNO O LISTNATÝCH KEŘÍCH (autoři Dáša Remešová, Zdeněk Osvald) se dočtete spoustu informací o opadavých a popínavých keřích, o jejich vlastnostech i jak je pěstovat. Zjistíte, kam je který vhodný, který voní či je jedovatý, které druhy jsou odolné exhalacím a jaké plody můžete zpracovat v kuchyni. 96 stran, cena 149 Kč.

NOVINKY O ZAHRADĚ