U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

NOVINKY,

Kategorie: Speciál – malujeme, natíráme | Autor:

jež oceníte při malování a tapetování

Na zdi se skvrnami

Vnitřní barva na bázi akrylových a alkydových pryskyřic CRYLORÉNO je jednosložková, vodou ředitelná nátěrová hmota. Slouží ke konečným nátěrům problematických podkladů z hlediska výskytu skvrn (nikotin, mastnoty, stopy po vodě, dehet, saze apod.) a dále všude tam, kde není možné provádět potřebnou přípravu podkladu, i tam, kde je nutné vymalovat velmi rychle. Cryloréno rychle schne, má velice dobrou kryvost

a výrazně zpevňující účinek.

www.tollens.cu

Váleček s mikrovláknem

Zcela nový typ válečku ANTEX s mikrovláknem umožňuje nabírání většího množství barvy. Tu uvolňuje rovnoměrně bez kapání a vytváří dokonalý hladký povrch. Výrobce doporučuje váleček Antex především na malování velmi hladkých povrchů.

www.sbc-kladno.cz

Tapety bez lepidla

Vlies tapety značky Rasch není třeba pracně natírat lepidlem, to se nanese pouze na podklad: na omítky, sádrokarton, dřevěné nebo dřevotřískové desky, na podkladové tapety. Pak přiložíme pruh suché tapety a pomocí válečku nebo kartáče přitlačíme. Tapety jsou stabilní, po nalepení se nevytahují ani nesmršťují. Jejich vrchní strana má plastický povrch, někdy s vícebarevným trojrozměrným tiskem. Vyrábějí se k nim i barevné bordury. Při dalším tapetování jen uvolníme horní nebo dolní okraj tapety a tahem ji beze zbytku strhneme ze zdi.

www.hornschuch.cz

NOVINKY,