Nové intenzivní odstíny barev

Elegantní temně červené Flamenco s chladným podtónem, svítivý neonově žlutozelený Jungle, smyslná korálově červená Samba a zářivě oranžové šťavnaté Etno – to jsou nové barvy značky Primalex pro letošní rok. Čtveřice nově doplnila kolekci intenzivních odstínů Primalex Fortissimo Barevný.

Součástí letošních změn je také inovace celé řady Primalex Fortissimo. Nové černo-zelené obaly skrývají vysoce bílý Primalex Fortissimo, kolekci barevných nátěrů Primalex Fortissimo Barevný ve 12 extra sytých odstínech pojmenovaných podle hudebních stylů a navíc omyvatelné báze Primalex Fortissimo pro tónování v Kolorovacích centrech. Vedle omyvatelnosti se nátěry vyznačují odolností a paropropustnost, výbornou kryvostí a sametovým matem.
Volba konkrétních tónů vychází z nedávných průzkumů, které jednoznačně potvrdily, že dlouhodobě jsou stále nejpopulárnější žluto-oranžové tóny až do červena, což odpovídá i našemu podnebí s menší intenzitou slunečního záření.

 

Nové odstíny Primalex Fortissimo Barevný

 

Flamenco
Vášnivá sytá tmavá červená se spíše chladným podtónem vyžene z interiéru jakoukoliv všednost. Je výrazná a přitom vysoce elegantní. Hodí se spíše do luxusnějších interiérů, ideálně obývacích místností nebo pánských pracoven. Rozhodně se bude dobře vyjímat ve společnosti jemných pískových a krémových barev.

Jungle
Sytá svítivě neonově žlutozelená prozáří a omladí interiér. Jde o dominantní odstín spojený s moderním a mladým designem, který asi spíše osloví mladší generaci. Navazuje na nejprodávanější stávající odstín Jazz, takže si své příznivce určitě najde. Velmi dobře se bude kombinovat s tmavšími odstíny. Rozhodně oživí a zapadne do moderních minimalistických interiérů či do prostor v módním „industriálním“ stylu.

Samba
Decentní živý jasný korálový odstín, do kterého se zamilují nejspíš ženy. Svou smyslností připomíná nejoblíbenější odstíny dámských rtěnek a tvářenek. Samba interiér rozvlní proudem povzbuzující energie a zároveň uvolní atmosféru. Velmi vhodná bude kombinace např. k blankytně modrým obkladům v koupelně nebo modrým doplňkům.

Etno
Odstín šťavnatého pomeranče svítí, září a oslňuje. V obývacích prostorech nebo jídelnách rozproudí zábavu, probudí a povzbudí smysly. Jedná se o základní přírodní barvu, která bude velmi dobře kombinovatelná s odstíny zelené.

 

Výrobcem doporučená cena nátěru Primalex Fortissimo Barevný je 409 korun za tříkilogramové balení.
Nátěry z řady Primalex Fortissimo lze zakoupit ve specializovaných prodejnách, např. v síti prodejen Dům barev (www.dumbarev.cz). Více na www.primalex.cz.

Nové intenzivní odstíny barev