U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Než vyměníte kalendář

Kategorie: úvod | Autor: Martina Lžičařová

S tenčícím se počtem stránek v kalendáři se přiblížila doba vánoční. Dá se říct, že je už vskutku tak blizoučko, tak nadosah, že sváteční atmosféra proklouzla – za naší vydatné pomoci – až na stránky čerstvého Chataře & chalupáře. Naším dárkem pro vás jsou hned tři návštěvy chalup: zasněžené roubenky v Kublově, přestavěné chalupy na České Sibiři a nově postavené roubenky v Krkonoších. A aby toho nebylo málo, můžete se s námi vydat do poetických Moravskoslezských Beskyd, kde na vás dýchne opravdová zima.

Koneckonců takovou tu opravdovou, jako z Ladových obrázků, si jistě přejeme všichni. I když každý si ji představuje asi jinak. Romantická povaha procházku bílou krajinou, v níž se krčí chalupy se sněhem navátým až pod střechu, a člověk ducha sportovního lyžařský rej na horských svazích. Všichni se ale shodneme na rodinných sešlostech, smaženém kaprovi, stromečku, dárcích a možná i splněných přáních. Snad se i nám v posledním vydání roku 2004 podařilo splnit aspoň některé z těch vašich. Najdete tu betlémy, tipy na dárky, rady, čím na úklid sněhu, recepty, obrázky

krásných chalup i tolik oblíbené povídání od pana Rysa.

A třeba najdete inspiraci nejen pro Vánoce, ale i pro další, nikdy nekončící činění kolem chalup a chat.

Závěrem upozorňujeme stálé i nepravidelné čtenáře:

Chatař & chalupář od ledna 2005 bude stát o tři koruny víc.

Jeho cena se tak zvyšuje na 42 Kč. Pokud jste dosud byli na vážkách, zda si časopis předplatit, vyplatí se využít letošní ceny, která je pro celoroční předplatné o 33 korun nižší než v příštím roce! Navíc máte možnost získat některý z krásných dárků pro předplatitele, kterých je připravena opravdu velká hromada. Přemýšlejte tedy rychle!

Krásné a klidné Vánoce

Než vyměníte kalendář