Nakládačka na věčné časy pro tři soutěžící!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: třapatka.

Výherci: Marie Hořejší z Řepče, Jan Waligóra z Hlučína a Blanka Stárková z Liberce. Gratulujeme!

Ať už býváte občas naložení všelijak, mít v lednici zásobu naložených dobrot se vždycky vyplatí. Proto tento týden soutěžíme o knihu Daniely Turecké – Nakládačka na věčné časy.

Nakládané dobroty do sklenic uzavřené jsou gró této netradiční kuchařky. Sýry, uzeniny, zelenina či bylinky dokážou dodat nejrůznějším pokrmům ten správný švih a často poslouží i jako samostatná chuťovka k vínu či pivu. Daniela Turecká má s nakládáním bohaté zkušenosti, a to nejlepší ze svých tajných tipů, které se stanou vašimi stálicemi, vám přináší v této knize. Vyzkoušejte například nakládané marinované tofu, hermelín se zahraničním šmrncem nebo pořádně pikantní chilli mix a nebojte se ani nakládání masa – jediné sousto vás okamžitě přesvědčí a sami poznáte, že do sklenice se dá uzamknout takřka všechno. Vydává tento týden: Euromedia Group a.s., ESENCE.

 

Soutěžní otázka:

Jaký je český název byliny echinacea?

nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/pestujte-echinaceu

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Nakládačka na věčné časy.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 8.10.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 9.10.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.knizniklub.cz

 

Uložit

Nakládačka na věčné časy pro tři soutěžící!