Konopné duo CutisHelp na cesty pro tři soutěžící!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: 2.

Výherci: Zlata Moravcová z Havlíčkova Brodu, Karolína Svobodová z Teplic a Simona Michálková ze Svitav. Gratulujeme!

KONOPNÉ DUO NA CESTY

Nejen na prázdninové cesty se vám bude hodit duo produktů přírodní konopné kosmetiky české značky CutisHelp, které pokrývá široké spektrum možných událostí a efektivně uleví od všech nepříjemností.

CANNABIOX E aktivní krém je určen k ošetření pokožky při podráždění a svědění jakéhokoli původu (poštípání hmyzem, podráždění sluncem, ekzém či alergie). Velmi účinně zklidní kůži při akutních projevech a ochrání ji před vznikem nové vyrážky.

Na drobná poranění, odřeniny, říznutí nebo spáleniny nabízí rychlou pomoc vysoce hojivá a regenerační mast CutisHelp DEFEKT. Tato konopná mast podporuje obnovu pokožky a zabraňuje vzniku infekcí. Hojení je rychlé, jizvy prakticky neznatelné.

Produkty značky CutisHelp obsahují speciálně extrahovaný konopný olej. Neobsahují žádné návykové látky ani dráždivé konzervační složky, proto je velmi dobře snášejí i lidé s přecitlivělou pokožkou. Bez obav je mohou používat děti, těhotné a kojící ženy.Přípravky CutisHelp jsou doporučovány odbornými lékaři a zakoupíte je výhradně v lékárnách. Více nawww.CutisHelp.cz

Soutěžní otázka:

Kolik produktů na pohybový aparát má značka CutisHelp?

nápovědu najdete na: www.cutishelp.cz

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají konopné duo na cesty od firmy CutisHelp.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 18.6.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 26.6.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.CutisHelp.com

Uložit

Konopné duo CutisHelp na cesty pro tři soutěžící!