U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

NA ÚKLID S NOVÝM MOPEM

Kategorie: Speciál – malujeme, tapetujeme, natíráme | Autor: zi

Technické novinky si razí cestu i mezi úklidové prostředky. Proč ne. 21. století si žádá své a pokrok zastavit nelze. V této oblasti jde především o to, aby se nepopulární úklid maximálně usnadnil. Čím rychleji bude totiž uklizeno, tím více volného času nám zbyde na příjemnější činnosti.

   Tentokrát se moderní technika uplatnila v řešení ždímání plochého mopu, určeného na úklid podlahy. Tajemství setu UltraMax – tak zní jméno novinky, spočívá v tlakových bodech na spodní části mopu, díky kterým si potah s mikrovlákny poradí s mastnou i zaschlou špínou. A další přednosti? Délku teleskopické tyče lze nastavit tak, aby se hospodyňka nemusela při vytírání ohýbat. Tyč je s plochou částí spojena pohyblivým kloubem, a tak se dá pohodlně vytřít i pod nábytkem a lehce obkroužit okolo noh stolu, židlí a dalších překážek.

   Hlavní roli v celém elektro setu ale hraje kbelík s unikátním systémem pro dokonalé ždímání mopu bez namáčení rukou, a to v čase 7 až 14 vteřin. Tento ždímací systém si můžete představit jako miniaturní odstředivku schovanou v kbelíku. UltraMax je vybaven dobíjecí baterií a akustickým signálem podle zvolené úrovně ždímání. Nabitý akumulátor pohodlně vydrží celodenní velký úklid.

   Set je ideální pro parkety, laminátové podlahy, dlažbu i další hladké povrchy a dá se koupit v obchodech s domácími potřebami nebo v internetovém obchodě www.viledashop.cz. Zde jej můžete zakoupit za 2290 Kč.

Popisy k obrázkům

1 Takhle vypadá správné ždímání

2 Malou “odstředivku” uvedeme do chodu sešlápnutím pedálu

3 Na detailu pedálu je vidět i přívodní šňůra dobíjecího systému

Autor fotografií: FOTO VILEDA

NA ÚKLID S NOVÝM MOPEM