Meteostanice do každé domácnosti

Chcete vědět, zda bude v příštích dnech počasí na lyžování, nebo spíše na lehkou procházku? Pořiďte si elektronickou meteostanici! Vybrat si můžete z rozmanitých barev, profesionálních i trendy modelů.

 

KroKromě předpovídání počasí umí některé stanice i monitorovat zálivku pokojových květin

 

Základní funkcí meteostanic je zobrazování naprosto přesného radiově řízeného času, vnější a vnitřní teploty, vlhkosti vzduchu,  barometrického tlaku a předpovědi počasí pomocí ikon. Vybrané modely dokonce ukazují fáze Měsíce/Slunce, příliv nebo odliv. Mezi modely meteostanic Hyundai najdete i speciality s výjimečnými funkcemi. Například meteostanice s fotorámečkem, připojením k internetu nebo bezdrátovým monitorováním zálivky rostlin.

_______________________________________________________________________

Další články speciálu Příprava na zimu:

Výbava na zpracování palivového dřeva

Pomocníci pro přípravu dřeva

Jak na sníh?

Příprava paliva

Příprava palivového dříví

Do boje se sněhem

________________________________________________________________________

TROJICE NOVÝCH MODELŮ PRO NÁROČNÉ I MILOVNÍKY DESIGNU

Profesionální stanice Hyundai WSP 2080 RWIND

Profesionální model
Hledáte-li profesionála mezi meteostanicemi, sáhněte po modelu Hyundai WSP 2080 RWIND. Obsahuje programovatelné alarmy pro teplotu, vlhkost, windchill – pocitově vnímanou teplotu, rosný bod, dešťové srážky, rychlost a směr větru a barometrický tlak. Samozřejmostí jsou i základní funkce jako buzení, nebo zobrazení data a času. Model Hyundai WSP 2080 RWIND je k dispozici již od 3 999 Kč.

 

Meteostanice Hyundai WSC 2180 v růžovém rámečku

Trendy model
Milovníci pastelových barev ocení meteostanici Hyundai WSC 2180, která se nabízí v bílém, růžovém, světle modrém a černém provedení. Obsahuje funkce jako měření teploty a vlhkosti, ukazatel optimálního prostředí, předpověď počasí, nebo opakované buzení. Meteostanici je možné upevnit na zeď, nebo postavit na stůl. Model Hyundai WSC 2180 je k dispozici již od 999 Kč.

                          

Hyundai WS 2200 informuje i o aktuální fázi Měsíce

Futuristický model
Spojení jednoduchosti a účelnosti poskytuje meteostanice Hyundai WS 2200. Černobílý model s barevnými ikonami měnící se v závislosti na předpovědi počasí je sestaven pro měření základních meteorologických hodnot. Zajímavostí je informování o aktuální fázi Měsíce. Meteostanici můžete využívat také jako budík a kalendář. Model Hyundai WS 2200 je k dispozici již od 998 Kč.

 

 

TROJICE DLOUHODOBĚ OBLÍBENÝCH METEOSTANIC

Meteostanice Hyundai WSC 2032 funguje i jako fotorámeček

Minimalistický model s fotorámečkem
Pokud hledáte dárek pro babičky či tetičky, vyberte jim model, který funguje zároveň jako fotorámeček. Na displeji meteostanice Hyundai WSC 2032 si můžete prohlédnout nejen předpověď počasí, ale i fotografie. Zobrazování fotografií formátu JPG umožňuje vstup pro USB, SD, SDHC, MMC karty. Meteostanice zobrazuje podobně jako ostatní modely Hyundai informace o venkovní a vnitřní teplotě, vlhkosti vzduchu a barometrickém tlaku. Ovládat ji můžete i pomocí dálkového ovládání a je k dostání v bílé a černé barvě. Model Hyundai WSC 2032 je k dispozici již od 2498 Kč.

                                 

Stylový model v šesti barvách
Rozmanitá barevná provedení nabízí model Hyundai WSC 2909. Vybrat si můžete mezi červenou, oranžovou, modrou, zelenou, bílou a černou variantou tak, aby dokonale ladila s vaším interiérem. Meteostanice se kromě základních funkcí vyjímá ukazatelem Comfort index, který z aktuální teploty a vlhkosti vypočítá a na displeji přehledně zobrazí, zda máte doma optimální prostředí. Model Hyundai WSC 2909 je k dispozici již od 998 Kč.

Meteostanice Hyundai WS 2061 s funkcí monitorování zálivky

Meteostanice se zahradnickou funkcí
Ideální volbou pro pěstitele květin je meteostanice Hyundai WS 2061. Kromě předpovědi počasí a měření základních meteorologických funkcí totiž nabízí funkci bezdrátového monitorování zálivky rostlin. Meteostanice zobrazí i zvukově ohlásí, která kytička potřebuje zalít. Součástí balení jsou dva senzory půdní vlhkosti. Celkově ale dokáže meteostanice evidovat až pět senzorů půdní vlhkosti. Model Hyundai WS 2061 je k dispozici již od 1598 Kč.

TEXT: REDAKCE
FOTO: HYUNDAI

Meteostanice do každé domácnosti