Létu vládne modrá

Modrá barva se letos v létě objevuje nejen na oblečení, ale i na nádobí a bytových doplňcích. Evokuje barvu letní oblohy a jiskřivé hladiny moře. Může nám zpříjemnit nejen dny dovolené, ale vzpomínky na ni uchovat po celý rok.

 

 

Vedou proužky
Nová kolekce značky Green Gate se inspirovala oblíbenou námořnickou modrobílou kombinací v podobě proužků a pruhů. Najdete ji na textilu, porcelánu i dalších doplňcích, které oživí každý interiér. Prodává Bella Rose.

 

 

Snídaně na chalupě
Keramický hrnek Dalia značky Banquet s modrobílým dekorem o objemu 340 ml je jako dělaný na vaši oblíbenou kávu nebo čaj. Je z kvalitní keramiky a díky protáhlému oušku se příjemně drží. Prodává decoDoma za 69 Kč.

 

 

Pratelný papír
Do pastelově modrých sáčků a košů značky Uashmama z pratelného papíru si můžete uložit, co vás napadne. Uashmama (vyslovujte “wašmama”) je italská rodinná značka, která šije sáčky, kabelky, batohy a jiné doplňky z originálního materiálu – pratelného papíru. Papír se skládá z 98 % celulózy a 2–3 % latexu. Vyrábí se v Toskánsku tradiční řemeslnou metodou výhradně z odpadového dřeva. Pratelný papír vypadá na pohled jako kůže a na dotek je měkký a poddajný jako textil. Je odolný, pevný, ale příjemně lehký. Ceny od 351 Kč.

 

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV FIREM

Létu vládne modrá