Léto bez namoženin a modřin

Také se už těšíte, až na dovolené vyzkoušíte kolečkové brusle, sjedete řeku na raftu, procvičíte tenisový forehand nebo budete s pálkou obíhat pingpongový stůl?  Mnozí celoroční nesportovci v létě podlehnou různým lákadlům a pustí se do rekreačních sportovních aktivit, děti zase provádějí bláznivé a často nebezpečné kousky na chatách, u moře či na dětských táborech. Riziko zranění je velké a případná doba rekonvalescence a bolesti by nám mohla zkazit celou dovolenou.

 

Wobenzym sport pomůže při sportovních nehodách

 

Extrémní zátěží trpí nejvíce klouby. Vysoká tělesná námaha při sportovních výkonech často vede k přetažení šlach či svalů. Výjimkou nejsou ani zlomeniny a pohmožděniny, které bývají velmi bolestivé. Poraněné části těla navíc podléhají zánětlivým procesům, které mohou léčbu komplikovat.
Proces hojení výrazně ovlivňují některé enzymy, které lze tělu dodat zvenčív podobě léků systémové enzymoterapie (např. Wobenzym). Působení těchto unikátních směsí enzymů urychlí léčbu různých druhů poranění, vstřebávání otoků a hematomů (krevních podlitin, tedy modřin) a zmírňuje bolest při zhmožděních, podvrtnutích, vykloubeních i zlomeninách. Navíc má výrazný protizánětlivý účinek.

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

Léto bez namoženin a modřin