Lazura tři v jednom

Značku Primalex si většina z nás spojuje s interiérovými malířskými barvami. Málokdo ví, že vyrábí také nátěrové hmoty na ochranu dřeva.

 

 

Zatím posledním počinem v této oblasti je rozpouštědlová lazura, která obsahuje napouštědlo. Díky tomu dřevo ve venkovním prostředí ochrání jak proti houbám, tak proti dřevokaznému hmyzu i zamodrání. Dostává se hluboko do struktury dřeva a tím zabraňuje pronikání vlhkosti a vzniku plísní nebo hniloby. Samozřejmostí je odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Lazura splňuje i dekorativní účely. Primalex Lazura & Napouštědlo 3v1 je k dostání v deseti atraktivních odstínech, které podtrhnou krásu ošetřeného povrchu. Nová receptura ušetří čas i peníze při kupování a aplikování jednotlivých ochranných a dekorativních výrobků. Představuje komplexní ochranu dřevěných ploch v exteriéru a významně prodlužuje životnost ošetřeného povrchu, aniž by bylo nutné ji doplňovat dalšími produkty.

 

 

Přestože je značka Primalex známá především jako odborník na interiérové barvy, výrobky pro péči o dřevo nabízí již více než 10 let. „Naše nasbírané zkušenosti vedly k vývoji revolučního výrobku, který v sobě nese vše, co je k ochraně dřeva potřeba. Primalex Lazura & Napouštědlo  3v1 spojuje dekorativní účinky nátěru a díky obsahu aktivních, biocidních látek zajišťuje také dokonalou prevenci proti povětrnostním vlivům, zamodrání dřeva, houbám a hlavně proti dřevokaznému hmyzu. Vždy se snažíme zákazníkům nabízet hlavně kvalitní produkty a zjednodušovat jim práci,“ říká manažer značky Primalex Petr Kavalír.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: PRIMALEX

Lazura tři v jednom