U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

KNIHY PRO VÁS

Kategorie: | Autor:

Kam v Praze

Eva Obůrková

Vydal Computer Press

176 stran, 299 Kč

V knize najdete více než 500 tipů na výlety po celé Praze, tematicky řazené do 10 zájmových okruhů a dokumentované více než 400 fotografiemi a 100 kresbami. Součástí jsou mapy, rejstříky, ověřené kontakty – telefony, internetové stránky, e-maily.

Kouzelná světýlka

Lucie Ulíková, Blanka Svobodová

Vydal Computer Press

40 stran, 149 Kč

Vyrobte si podle návodů originální svítící ozdoby, svícny, lampičky a dekorace do bytu i venkovních prostor. Své blízké tak můžete potěšit vlastnoručně připraveným dárkem. Výrobní postupy provází množství barevných fotografií.

Smaltování bez pícky

Monika Jankůj

Vydal Computer Press

60 stran, 116 Kč

S knížkou se naučíte vyrábět smaltované předměty v domácích podmínkách. Autorka připravila 15 návodů, podle kterých si na elektrickém vařiči vyrobíte třeba smaltovaný květináč, různé šperky, dekorační kachle a další předměty. Dozvíte se, kde nakoupit potřebný materiál.

Sporáky, varné desky, pečicí trouby

Jan Tůma

Vydavatelství ERA

80 stran, 95 Kč

Příručka seznamuje se všemi způsoby klasického i nejmodernějšího vaření. Poradí s výběrem sporáku, vestavné varné desky, pečicí i mikrovlnné trouby, představuje i nové funkce domácích spotřebičů a zdravější vaření a pečení na indukčních deskách a v parních troubách.

Listnaté dřeviny v zahradě

Petr Pasečný

Vydala Grada Publishing

196 stran, 289 Kč

Kniha obsahuje základní informace o zhruba 500 druzích a kultivarech listnatých dřevin, jejichž pěstování připadá v našich podmínkách v úvahu. Autor představuje všechny druhy, které jsou k dostání na našem trhu, a upozorňuje i na druhy nové.

Knížky z nakladatelství Computer Press, Grada a ERA si můžete objednat písemně na adrese: Časopisy pro volný čas, s. r. o., Táborská 979/5, 140 00 Praha 4, nebo e-mailem: knihy@provolnycas.cz, nebo SMS na čísle 9000903 ve tvaru: CVC_KNIHY_NAZEV KNIHY_JMENO_ADRESA. Cena SMS je 3 Kč, _=mezera. Prosíme, při objednání uvádějte svoje telefonní číslo!

Popisy k obrázkům

KNIHY PRO VÁS