Kniha Vařit dokáže každý pro tři soutěžící!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: čtyř let.

Výherci:Tereza Beštová z Brandýsa, Luděk Jaroš z Jihlavy a Jana Sluková z Liberce. Gratulujeme!

Rádi byste něco uvařili, ale vaření vás vždycky spíš děsilo? Máte doma spoustu kuchařek, ale nerozumíte tomu, co znamená osmažit cibulku dorůžova nebo obalit maso v trojobalu? Pokud je to tak, potom vám kniha Vařit dokáže každý od autora Matthiase F.Mangolda změní život!
Recepty jsou vystavěné na jednoduchých základních principech, od kterých se můžete odrazit ke složitějším receptům. Princip zapékaných brambor, princip dušené pečeně, princip zeleninového kari či princip vídeňského řízku – každý z nich jednoduše pochopíte a konečně samostatně uvaříte! Recepty jsou pro větší přehlednost doprovázeny i odkazy na videa, která vám pomohou na vaší cestě za ovládnutím kuchyně. Vydává Euromedia Group a.s., ESENCE.

Soutěžní otázka:

Kolika let se může dožít pískomil?

nápovědu najdete na: www.chatar-chalupar.cz/jak-vychovat-hlodavce

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají knihu Vařit dokáže každý.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 19.11.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 20.11.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.dedra.cz

 

Uložit

Kniha Vařit dokáže každý pro tři soutěžící!