Soutěž o Diář pro radost pro pět výherců!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: potřetí.

Výherci:Zuzana Pelcová z Břeclavi, František Horecký z Hradce, Kamila Kinclová z Liberce, Zdeňka Samcová ze Strakonic a Veronika Horáková z Mostu. Gratulujeme!

Tento týden pro vás jako výhru v naší soutěži máme připravený DIÁŘ PRO RADOST.

Je to tak trochu jiný diář plný moudrých citátů a tipů, jak žít spokojeně, v radosti a vděčnosti. Mimo to v něm najdete mandaly k vybarvení, lunární značky, astrologické předpovědi a spoustu inspirativních článkůo různých tématech: jak být zdravý a svěží do vysokého věku, jak jíst zdravě a nepodléhat trendům, jak bydlet co nejblíže k přírodě, jak využít bylinky jako první pomoc a plno jiných.

S Diářem pro radost si uvědomíte, co je v životě důležité: že jsou vztahy důležitější než věci, že máme poslouchat intuici, dělat to, co máme rádi a radovat se ze života.

Diář pro radost se vyrábí v několika barevných variantách s různými motivy a část nákladu je vázána ručně do desek potažených látkami s krásnými vzory. Více informací najdete na www.diarproradost.cz, vybírat můžete v e-shopu na www.radostkazdyden.cz, kde si také můžete prohlédnout 20ti stránkovou ukázku z diáře.

Soutěžní otázka:

Po kolikáté Diář pro radost letos vychází?

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Pět z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají Diář pro radost.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 7.1.2018. Vyhodnocení soutěže proběhne 10.1.2018.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech najdete na: www.diarproradost.cz

 

Uložit

Uložit

Soutěž o Diář pro radost pro pět výherců!