Montážní lepidla pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: ke kořenům se tak dostane daleko více vody a živin.

Výherci: Eliška Veselá z Mostu, Miluška Kadlčíková z Náměšti na Hané a Nikola Nejedlý z Jablonce nad Nisou. Gratulujeme!

Montážní lepidla již dlouhou dobu nahrazují hřebíky a šrouby. Stali se z nich nepostradatelní pomocníci jak pro profesionály, tak i pro domácí kutily. Jejich výhodou je jednoduchá, rychlá a čistá práce.

MONTACK® EXPress je silné a odolné MONTÁŽNÍ LEPIDLO pro okamžité lepení všech typů materiálů na různé podklady. Lepí přímo bez potřeby odvětrávání. OKAMŽITĚ PŘILNE BĚHEM 10 SEKUND V INTERIÉRU I EXTERIÉRU. Je ideální pro snadné a odolné lepení, vhodné na všechny povrchy – porézní i neporézní. Má výborné vyplňovací schopnosti a díky své konzistenci při aplikaci nestéká. Odolává změnám teplot a vlhkosti.

Potřebujete rychle přilepit odloupnutou podlahovou lištu nebo připevnit věšák? Neexistuje lepší řešení, než je CEYS MONTACK OBOUSTRANNÁ MONTÁŽNÍ PÁSKA. Připevní jakýkoliv materiál – porézní i neporézní – na různé druhy podkladů. Je ideální pro jednoduché a okamžité připevňování: kabelová vedení, označování, identifikační štítky, bezpečnostní systémy, elektrické rozvaděče, obklady, desky, zrcadla, věšáky, koupelnové a kuchyňské d oplňky

 

Soutěžní otázka:

Jaký mají význam pečlivě udržované mísy volné půdy kolem stromů?

nápovědu najdete na: www.floranazahrade.cz/prostor-kolem-stromu

 z estetických důvodů pro lepší manipulaci se sekačkou kolem stromů ke kořenům se tak dostane daleko více vody a živin

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou dvě různá montážní lepidla CEYS.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 3.7.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 4.7.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.marcacz.cz

 


Save

Montážní lepidla pro tři výherce!