Jedna barva téměř na vše – AQUAREX V2115

Ta nejlevnější renovace, k níž nepotřebujete žádné řemeslnické zručnosti.

 AQUAREX V2115je velmi odolná ušlechtilá matná barva pro použití v náročnějších podmínkách exteriéru, ale i interiéru. Jde o základní i vrchní nátěr v jenom (2v1), nevyžaduje tedy přípravu podkladu samostatným základním nátěrem. Je praktické, je-li možné všechny nátěry provést jediným druhem barvy. Nezůstanou zbytky, které by zestárly bez užitku, není nutné pro každou plechovku hledat jiné malířské nářadí, a dojde-li na ředění, obejde se i bez tradičních ředidel. To vše šetří peníze a zbavuje vás starostí.

Příjemné je i to, že s akrylátovými nátěry typu dva v jednom odpadá pracná příprava se základním nátěrem a dlouhé čekání na zasychání vrstev. Už po několika minutách je povrch suchý na dotek a úplné vyzrávání netrvá více než dvě či tři hodiny. Práce je rychlá a za jediný den či víkend lze stihnout to, co ještě před nedávnem vyžadovalo dvě či tři víkendové výpravy.

AQUAREX vytváří odolný a houževnatý ochranný film, který svou pružností optimálně kopíruje roztažnost podkladu. To je také jeden z hlavních důvodů proč se výborně hodí na nátěry nejrůznějších povrchů, jimž propůjčuje atraktivní vzhled a dlouhou životnost. Nevyžaduje speciální zručnost pro dosažení dokonalého výsledku (velmi dobře se nanáší a výborně kryje). 

Krycí barevný film dokáže utajit podstatumateriálu a vykouzlit na něm jemný sametovýzávoj, který dá vyniknout např. dřevěnémuzábradlí, starému zahradnímu stolu, kurníkuz OSB panelů, kterépřece jen musí vypadat k světu. Nátěrpod sebou ukryje všechnu únavu dřevazpůsobenou sluncem, vodou či hřebíky,pod nimiž se objevily šedé skvrny. Přednostímoderních akrylátových nátěrů je, žejsou extrémně pružné. Nikdy nepraskají,neloupou se. A vedle toho dokážou výborněpřekrýt i všechny vrstvy starých barev.

Barva slouží k rozmanitým nátěrům kovů, dřeva, dřevěných materiálů, betonu, omítek, zdiva, neglazované keramiky a vybraných druhů plastů (umakart, ABS, tvrdé PVC, polystyrén) v domě i zahradě. Předností V2115 je vysoká odolnost UV záření a povětrnosti (nežloutne), snadná aplikace a rychlé zasychání. AQUAREX je vhodný pro základní i vrchní nátěr zinku (i nový), mědi, mosazi, hliníku i k antikorozním nátěrům oceli pro vnitřní i venkovní prostředí (např. střechy, okapy, oplocení, parapety apod.). Barvu je možno použít také jako základní antikorozní vrstvu ve vodouředitelných nátěrech, např. pod lesklou barvu AKRYLCOL LESK V2046. AQUAREX tedy nachází uplatnění téměř všude, od nátěrů zárubní, okapů, střech, kovových konstrukcí, potrubí po betonové sokly a dřevěné štíty. Za zmínku určitě stojí i jeho masové využití v náročných průmyslových aplikacích jako jsou ocelové konstrukce a opláštění hal, sloupů, nákladních železničních vagónů apod. 

Přednosti:

– antikorozní základ i vrch v jednom (2v1)

– na ocel, hliník, měď, pozink (i nový)

– také na dřevo, beton, omítky a keramiku

– na vybrané plasty – umakart, ABS, tvrdé PVC, polystyrén

– za den hotovo – rychlé zasychání

– výborná odolnost UV záření a povětrnosti

– základní nabídka 14 RAL odstínů

– možnost tónovat, TSCL DEKOR

www.colorlak.cz

Komerční prezentace

Save

Jedna barva téměř na vše – AQUAREX V2115