Inspirující barevné odstíny

Pastelové odstíny kolekce Primalex PLUS Barevný postupně nahradila kolekce Primalex Inspiro. Ta uspokojuje také požadavky zákazníků, kteří již vyzkoušeli velmi syté a výrazné barevné odstíny a nyní hledají odstíny klidnější, elegantní, tlumenější, přesto s individuálním duchem.

 

 

Kolekce Primalex Inspiro zahrnuje 12 středně sytých odstínů inspirovaných přírodou. Ke stálicím v podobě odstínů Světlá šampaň, Čajová růže, Tmavý šafrán, Ohnivé tabasco a Královský rubín přibylo v loňském roce pět zcela nových odstínů (Zlatý jantar, Indická kurkuma, Anglická zeleň, Italská oliva, Arabská mocca) a dva odstíny byly pozměněny (Lipová zeleň, Toskánská levandule).

 

Našlehaný kávový krém – Arabská mocca
Při sestavování kolekce odstínů v řadě Inspiro čerpal loni PRIMALEX především ze své znalosti vkusu českých zákazníků a specifik bydlení u nás. Všechny odstíny ready-mix nátěrů PRIMALEX proto sledují nejen světové módní trendy, ale respektují i to, v čem se české interiéry liší. Bílá káva nebo kávový krém je přesně tím odstínem, který interiér zútulní a proteplí. Elegance a lehkost tohoto odstínu je spojena s představou lahodné kávy s bohatou pěnou. Arabská mocca se uplatní nejen v obývacích prostorách, ale také v dalších místnostech. Je ideální v kombinaci s výraznými odstíny, kterým pomáhá zazářit.
Nátěry řady Primalex Inspiro vynikají hedvábně sametovým matným vzhledem, výbornou otěruvzdorností a splňují vysoké požadavky na vzhled a užitné vlastnosti nátěru. Receptura nátěrů Inspiro přináší dokonale vyvážený poměr vydatnosti a kryvosti a zároveň příjemné aplikační vlastnosti.

 

Jasně zelený Jazz
Intenzivní jarní zelená patří již třetí sezónu mezi nejoblíbenější odstíny v kolekcích značky PRIMALEX. Je aktuální nejen na jaře, ale patří k celoročním stálicím především v moderních, individuálně řešených interiérech. Svěží jasně zelený odstín s názvem Jazz najdou zákazníci v kolekci omyvatelných nátěrů Primalex Fortissimo Color. Pro ty, co chtějí jít více s dobou je nově k dispozici i mírně žlutější odstín nazvaný Jungle.
Primalex Fortissimo Color je řada malířských nátěrů nejvyšší kvality. Patří do kategorie omyvatelných, výborně kryvých, sametově matných a skvěle paropropustných nátěrů. Kromě varianty Jazz řada zahrnuje dalších 11 sytých odstínů.

 


 

Chladně červené Flamenco
Vznešená tmavá červená vyžene z interiéru všednost a dodá mu nádech luxusu. Je výrazná a přitom vysoce elegantní. Sytá tmavě červená s chladným podtónem s názvem Flamenco z řady Primalex Fortissimo Color byla překvapením loňského roku. Úplně nový odstín vzbudil zájem a zákazníci si jej okamžitě zamilovali. Flamenco se hodí spíše do luxusnějších interiérů, ideálně obývacích místností nebo pánských pracoven. Tomuto odstínu sluší společnost jemných pískových a krémových barev.

 

Stále aktuální fialová
Fialová je v českých interiérech stále jako doma. Ti méně odvážní a majitelé méně prosluněných bytů mohou sáhnout po jasnějším odstínu fialkové nazvaném Toskánská levandule (řada Inspiro), odvážnějším je určen Punk, připomínající ostrou barvu černého rybízu. V kombinaci s čistými liniemi a jednoduchými barevnými kombinacemi tvoří Punk luxusní a dramatický efekt. Naopak jemná pastelová fialková se hodí třeba do ložnic a do dětských pokojíčků (Fialková z řady Primalex PLUS Barevný).
Primalex PLUS Barevný je vnitřní malířský nátěr s vysokou kryvostí, obarvený do stále populárních pastelových odstínů připravených k okamžitému použití. Nátěr je otěruvzdorný, sametově matného vzhledu, výborně kryvý, neuzavírá průchod vodním parám. Primalex PLUS Barevný je dodáván ve 12 stylových pastelových odstínech.

TEXT: REDAKCE
FOTO: PPG

Inspirující barevné odstíny