Holinky Ytong získaly cenu

Holinky porotu zaujaly kvalitním designem, elegancí a stylem

Gumové dámské holinky z kolekce outdoorového vybavení a oblečení stavební značky Ytong získaly ocenění produktový design roku 2012 v prestižní soutěži Red Dot Design Award. Třicetičlenná odborná porota vybírala celkově ze 4515 produktů, které výrobci a designéři z celého světa do soutěže přihlásili.
Gumáky porotu zaujaly vysoce kvalitním designem, elegancí a stylem. Jsou výsledkem spolupráce s módní Design Academy v Hamburku a vyráběny jsou v dílně prestižního francouzského výrobce Le Chameau. Jsou ručně dělané z nejkvalitnějšího přírodního kaučuku. Díky unikátní, vzduchem integrované, komfortní membráně z bambusu a viskózy, je zaručený maximální komfort při nošení. Obuv nohy v létě zchladí a v zimě zahřeje a hodí se tak do každého počasí.
Více informací ke kolekci značky Ytong najdete na www.ytong.cz. Holinky lze zakoupit v e-shopu: www.ytong-shop.com. Cena: 149,90 Euro.

 

Designérská soutěž má již více než šedesátiletou tradici

Soutěž Red Dot Design Award byla poprvé uspořádána v padesátých letech 20. století a patří mezi nejprestižnější mezinárodní designérská ocenění. Soutěží se ve třech kategoriích, kam v loňském roce zaslalo přihlášku více než 14 tisíc výrobců a designérů z více než 70 zemí světa. Označení Red Dot Award se stalo zavedenou a vyhledávanou pečetí kvality designu.

Více o soutěži na www.red-dot.de/presse/.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: YTONG

 

Holinky Ytong získaly cenu