Hnojivo SUBSTRAL pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Substral CAREO

Produkty značky SUBSTRAL jsou určeny pro péči o všechny zahradní, balkonové i domovní rostliny, okrasné keře, zeleninu i trávník. Mezi tyto přípravky patří zejména hnojiva s dlouhodobým působením Substral Osmocote (až 6 měsíců), 100 denní hnojiva, profi hnojiva rozpustná ve vodě, výživa pro domovní a balkonové rostliny či péče o orchideje. Dále pak přípravky na ochranu rostlin Roundup, insekticidy Careo, fungicidy a produkty na komplexní ochranu růží Saprol.

Substral pro balkonové květiny

Jedním z vodorozpustných hnojiv nejbohatších na živiny je Substral pro balkónové rostliny. Obsahuje sestavu důležitých stopových prvků pro zdravý růst a bohatost kvetení. Jedno balení je určeno přibližně na 250 l hnojivé zálivky.

Substral Careo proti škůdcům

K pravidelné péči o pokojové a balkonové rostliny neodmyslitelně patří i jejich ochrana před různými škůdci. Zde nám bude pomocníkem produkt Substral Careo tyčinky. Spolu s výživou zajistí i ochranu rostlin až po dobu 3 měsíců systémovým působením, kdy je  přípravek přijímán kořeny a cirkuluje v celé rostlině.

Soutěžní otázka:

Jak dlouho chrání Substral Careo tyčinky balkonové a pokojové rostliny proti odolným škůdcům?

 a) 15 dní b) 1 měsíc c) 3 měsíce

 

 

 

 

 

 

Tři správné odpovědi odměníme produktem SUBSTRAL.

 

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 19. 8. 2012. Slosování výherců proběhne 20. 8. 2012.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmách a jejich produktech naleznete na www.substral.cz

Výherci: Michaela Márová z Vrabče-Zastávky, Zdenka Karumníková  z Radhoště, Zdeněk Čapka z  Ostravy.

Gratulujeme!

Hnojivo SUBSTRAL pro tři výherce!