Vyhrajte mini žehličku na vlasy!

Rubrika: Soutěže

V životě to už tak bývá. Málokterá žena je spokojena se svými vlasy. Ty s kudrlinami touží po rovných a naopak, ty s rovnými vlasy touží po kudrlinkách.

Žehličky na vlasy jsou v současné době jeden z nejpoužívanějších nástrojů v oblasti kadeřnictví. Žehličky používají především ženy, ale i mezi muži najdou své příznivce.

Nejčastěji se žehličky používají k narovnání kudrnatých a vlnitých vlasů. Používají se ale i na navlnění rovných vlasů. Oba procesy jsou založeny na tepelném principu. Díky působení tepla se změní struktura vlasů. Po využití žehličky jsou vlasy příjemně rovné.

Vůbec první, velmi primitivní, žehličku na vlasy vynalezla Erica Feldman už v roce 1872. Začátkem 20.století dospěl Isaac K. Shero k patentu rovnání vlasů pomocí dvou spojených vytápěných žehliček. Stejně jako většina vynálezů v historii kadeřnictví, i žehlička na vlasy prošla velkým vývojem.

Způsob, jakým se vlasy rovnají v dnešní době, je prací paní Bell Jennifer Shofield. Byla to právě ona, která v roce 1912 objevila princip, na kterém pracují i dnešní žehličky. Většího rozmachu se žehlička na vlasy dočkala v 60. letech. Ženy se v této době zbavovaly loken a kudrnatých vlasů tak, že používaly klasickou žehličku na prádlo.

Výhrou v naší soutěži je CONCEPT mini žehlička na vlasy s pouzdrem, tuto žehličku lehce schováte do vaší kabelky. Díky keramickým žehlícím deskám můžete své neposlušné vlasy upravit téměř kdekoliv. Čtyři důležité vlastnosti, jimiž se vyznačuje mini žehlička na vlasy VZ-1270: kvalitní žehlící plocha, žehlící keramické desky vynikají vysokou kluzností, zajistí jednoduché a snadné žehlení vlasů, úspora místa díky malé velikosti.

 

Soutěžní otázka:

 

Jaký typ vlasů je obvyklý pro slovanské národy?

 

 zcela rovné vlasy vlnité vlasy

 

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou mini žehličku na vlasy Concept.

 

Pravidla soutěže:

 

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 24.8. 2014. Vyhodnocení soutěže proběhne 25.8. 2014.

 

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.

 

Informace o partnerech soutěže:

 

Veškeré informace o firmách a jejich produktech naleznete na www.my-concept.cz

Správná odpověď: vlnité vlasy.

Výherci: Tereza Konopásková z Brna, Hana Večerková z Kralup nad Vltavou a Roman Jakubíček ze Strážnice.

Gratulujeme!

 

 

Vyhrajte mini žehličku na vlasy!