Robotický mop VIROBI pro dva výherce!

Rubrika: Soutěže

Nechte techniku uklízet za vás

O čisté a uklizené domácnosti sní spousta žen. Ve výsledku se však omezíme jen na každodenní omytí nádobí od večeře, spláchnutí vany a o víkendu nutíme sebe i potomky do praní, žehlení a vysávání. Zastavte se a nechte techniku pracovat za vás. Společnost Vileda přišla na trh s robotickým mopem Virobi, který se samostatně pohybuje na podlaze, shromažďuje a zadržuje prach a chlupy na elektrostatickém hadříku. Ideálního společníka vhodného i pro alergiky stačí pouze naprogramovat jediným tlačítkem a dát si jednoduše nohy na stůl.

Je to proto, že Vileda Virobi je jednoduchý robotický mop, který bez problému vyčistí podlahy podél zdí. Zároveň díky své speciální konstrukci a výšce pouhých 5,5 cm se pohodlně dostane i pod většinu nábytku, kam běžnou prachovkou nezajedete. A vy tak můžete v klidu a nerušeně relaxovat. Malého pomocníka ocení zejména alergici, kteří dbají důrazněji na čistotu, avšak díky svému pracovnímu tempu nestíhají uklízet dostatečně často. Stačí zmáčknout jedno tlačítko a Virobi za vás sám vygruntuje celý byt. Pokud narazí na překážku, odrazí se a pokračuje dál.

Elektronická prachovka“ od Viledy běží na dobíjecí baterie bez potřeby kabelů, robůtka tedy můžete nechat pracovat zcela samostatně. Přístroj nastavíte na 30 minutový nebo 90 minutový program a s klidným svědomím můžete vyrazit do práce nebo si odskočit ke kamarádce na kafe. A až se vrátíte domů, nečeká na vás fůra práce, ale perfektně čistá podlaha.

Robotický mop Virobi je vhodný na všechny typy podlah a ve vašem hypermarketu nebo na e-shopech ho seženete za promoční cenu od 899 Kč.

 

Soutěžní otázka:

 

Ze které země pochází značka VILEDA?

 

 z Německa z Itálie

 

 

 

 

 

 

 

Dva z vás, kteří správně odpoví, dostanou robotický mop VIROBI.

 

Pravidla soutěže:

 

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 2.11. 2014. Vyhodnocení soutěže proběhne 3.11. 2014.

 

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerech soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejích produktech naleznete na www.vileda.cz.

Správná odpověď: z Německa.

Výherci: Eliška Urbanová z Brandýsa nad Labem a Radim Oplatek z Luhačovic.

Gratulujeme!

Robotický mop VIROBI pro dva výherce!