Dvacet tisíc odstínů

S jarem přichází čas oprav a jednou z nejčastějších prací na chatách a chalupách bude obnova nejrůznějších vnitřních i venkovních nátěrů.

Možnosti barevných odstínů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A pokud si nevyberete z odstínů barev, které jsou ve standardní nabídce hobbymarketů a specializovaných obchodů, mohla by vás zajímat novinka od Balakrylu. Univerzální barvu na dřevo i kov BALAKRYL UNI lze totiž nově tónovat až do 20 tisíc barevných odstínů

Dovnitř i ven

Modrá pro inspiraci

Univerzální vrchní barva BALAKRYL UNI je vhodná na dřevo, kov i beton, díky ekologické receptuře můžete bez obav natírat i dětský nábytek a hračky. Je vysoce odolná proti nepřízni počasí, mechanickému namáhání i proti poškrábání. Báze BALAKRYL UNI lze tónovat v lesklé i matné variantě.

Barva je určena pro nové i renovační nátěry, pro venkovní i vnitřní použití. Nátěr poskytne účinnou dlouhodobou ochranu dřevěnému i kovovému povrchu (včetně pozinkovaných plechů a hliníku), dále povrchu z betonu a mnoha dalších materiálů. Vodou ředitelná receptura umožňuje ukončit realizaci prací v rámci jediného dne. Během aplikace ani po zaschnutí natíraný povrch nezapáchá.

Připravený vzorník

Balakryl UNI lesk

Ze spektra dvaceti tisíc tónovacích odstínů můžete vybírat v kolorovacích centrech. Můžete tedy sladit barvu nábytku s barvou dřevěných oken, dveří, zárubní, těles ústředního topení, podlahou nebo pohledovými trámy. V exteriéru pak lze zkombinovat odstín střechy, zábradlí nebo okapů s fasádou. Výrobce předvybral nejatraktivnějších 1950 barevných NCS odstínů, které zařadil do svého vzorníku. Tyto doporučené odstíny doplňují nabídku již z výroby namíchaných barevných variant BALAKRYL UNI. Ze vzorníků je tedy na výběr okolo dvou tisíc odstínů.
Ceny se liší dle odstínů – světlé odstíny stojí kolem 249 korun za litr, sytější cca 300 korun za litr. Více informací o barvách, cenách či místech, kde vám barvy do potřebných odstínů natónují, najdete na www.dumbarev.cz , www.primalex.cz či www.balakryl.cz

Text: redakce
Foto: Balakryl

Dvacet tisíc odstínů