U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

DOPORUČUJEME

Kategorie: Peníze | Autor:

Ochrana dřeva

Jiří Baier

Zdeněk Týn

100 stran, cena 99 Kč

Druhé vydání knihy seznamuje s problematikou ochrany dřeva proti destruktivní činnosti dřevokazných hub a hmyzu. Najdete zde aktualizovaný seznam s popisy chemických prostředků a jejich vlastnosti a použití. Při správném zvolení dosáhnete prodloužení funkčních i estetických hodnot dřeva a dřevěných konstrukcí.

Lidová stavení

Václav Hájek a kolektiv

172 stran, cena 260 Kč

Publikace se zaměřuje především na stavební technologii úprav a oprav zejména těch lidových staveb, které nejsou památkově chráněny, ale které si zaslouží, aby byla jejich architektonická hodnota uchována. Přináší především praktické rady a pokyny, jak zlepšit technický stav staveb a zvýšit tak jejich užitkovou hodnotu a prodloužit životnost.

Zařizujeme byt

Alena Řezníčková

Zdenka Maňáková

92 stran, cena 99 Kč

Na malé ploše přináší kniha množství informací a nápadů, jak lze zařídit a vybavit byt – od garsoniéry k 3 + 1. Popisuje jednotlivé části bytu, jejich vazby a nabízí rozmanitá řešení uspořádání – od barevného sladění až po vybavení levným i luxusním nábytkem. Poradí, jak se zařídit, bydlíme-li v pronájmu nebo s babičkou, či máme-li v bytě kancelář.

Sádrokarton – stavby a rekonstrukce

Miroslav Nyč

168 stran, cena 119 Kč

Publikace je určena všem, kteří chtějí poznat tento moderní stavební materiál a jeho vlastnosti. Obsahuje množství profesionálních rad a triků, jak se sádrokartonem pracovat a kde všude jej lze použít. Přibližuje způsoby montáže svépomocí a zabývá se možnostmi kontroly správného provedení ze strany stavebníka.

Uvedené publikace si můžete písemně objednat na adrese: Časopisy pro volný čas, s. r. o., Senovážné nám. 23, 110 00 Praha 1, kde vám zařídí jeji zaslání na dobírku přímo z nakladatelství Grada Publishing.

DOPORUČUJEME