U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

DOPORUČUJEME

Kategorie: Inspirace | Autor:

Zařizování a modernizace koupelny

Kolektiv autorů, 64 stran, cena 99 Kč

Vydalo Nakladatelství Slovart

Praktický rádce při adaptování, zařizování a dekoraci koupelny z edice Domov plný nápadů. Pro inspiraci tu najdete nejen spoustu barevných fotografií s podrobným komentářem, ale také půdorysy možných řešení, podrobné informace o všech zařizovacích předmětech a různá technická řešení.

Zařizování a modernizace kuchyně

Kolektiv autorů, 64 stran, cena 99 Kč

Vydalo Nakladatelství Slovart

Další praktická příručka, vycházející v edici Domov plný nápadů. Najdete v ní rady, jak účelně a prakticky vybavit kuchyni nábytkem a elektrospotřebiči, jak a podle čeho je vybírat. Fotografie a kresby vás mohou inspirovat k barevnému řešení, výběru dekoračních předmětů nebo různým vtipným nápadům.

Jak zmodernizovat koupelnu

Jan Tůma, 136 stran, cena 99 Kč

Vydala Grada.

V knížce najdete všechny informace pro vybudování nebo přestavbu koupelny. Obsahuje potřebné stavební předpis, normy a především detailní popisy technických řešení. Seznamuje s novými stavebními technologiemi a prvky, ukazuje různá řešení pro panelové domy, rodinné domky, pro podkrovní i sklepní prostory.

Krby (2. přepracované vydání)

Václav Vlk, 144 stran, cena 99 Kč

Vydala Grada.

Autor přináší spoustu nápadů a rad každému, kdo si chce postavit nebo vylepšit krb, nebo se jen seznámit s jeho principy a známými konstrukcemi. Čtenář se dozví o technických parametrech, výkonnosti, účinnosti i navrhování moderních krbů. Další kapitoly jsou věnovány krbovým vložkám, a to jak na pevná paliva, tak na plyn a elektřinu.

Publikace vydavatelství Grada si můžete písemně objednat na adrese: Časopisy pro volný čas, s.r.o., Senovážné nám. 23, 110 00 Praha 1, kde vám zařídí jejich zaslání na dobírku přímo z nakladatelství Grada Publishing.

DOPORUČUJEME