U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

DOMÁCNOST

Kategorie: Vánoční dárek – speciál | Autor: MARTINA LŽIČAŘOVÁ

Pro radost i užitek

Porcelánové vázy zn. Paramit prodávají obchody s bytovými doplňky a květinářství. Stojí od 95 do 250 Kč.

www.paramit.cz

Nádobí série STIL reprezentuje čtyři kuchyně a způsoby přípravy pokrmů: asijskou (wok), severoevropskou (hliněný hrnec), jihoevropskou (pánev na paellu) a severoafrickou (tagine). Ceny od 299 Kč, prodává IKEA.

www. IKEA.cz

Repliky původních anglických hodin, různé motivy, průměr 36 cm, cena 1690 Kč, vyrábí anglická firma RLC, prodávají obchody s bytovými doplňky a e-shop: www.i-hodiny.cz

ABRACADABRA – řada výrobků se stejným dekorem: porcelánový hrneček s kachlem-podložkou, svíčka v kalíšku s kachlem, květináč, prostírání, podnos, zápalky, tričko atd. Např. hrnek + kachlík nebo svíčka + kachlík v dárkovém balení stojí 195 Kč, prodávají obchody AbraCadabra, dárkové předměty nebo e-shop:www.abracadabra.cz

Skleněné poháry na nožce zn. Sandra Rich, 140 až 460 Kč, prodávají obchody s bytovými doplňky a sklem.

www.paramit.cz

Pokojová fontána Fuchsie se svíčkami, s integrovaným osvětlením a mlžnými efekty stojí 1390 Kč. Koupíte v hobymarketech.

Kombinovaná chladnička HOME PUB s pivní pípou umožňuje vychutnat si čepované pivo v pohodlí domova. Výčepní zařízení je zabudováno ve dveřích chladničky, umísťuje se sem i plnitelný 5litrový soudek s pivem. Chladnička vysoká 185 cm má objem 301 l (218 + 83). Stojí 26 990 Kč. Vyrábí Ardo, prodávají prodejny s elektrospotřebiči.

www.ardo.cz

Vonná stébla od Yankee Candle provoní interiér minimálně po dobu šesti měsíců. Jsou k dostání ve vůních svěží růže, vanilky, mandarinky a brusinky, šalvěje a citrusu a čisté bavlny. Dodává firma Z-Trade.

Akumulátorový tyčový mixér MIXXO pro míchání, mixování, drcení, s nabíjecím podstavcem na postavení nebo pověšení. Součástí je mixovací nádoba s víkem a univerzální drtič s nerezovým nožem. Cena 2840 Kč, vyrábí Bosch.

www.bosch-spotrebice.cz

Popisy k obrázkům

Autor fotografií: FOTO: ISIFA A ARCHIV

DOMÁCNOST