Dlažba do garáže a k vjezdu, která unese i „kamion“

Příjezdové cesty, vjezdy do garáží a garáže u rodinných domů jsou velmi namáhanými povrchy, na které jsou kladeny vysoké nároky. Přemýšlíte, jaký materiál na jejich pokládku zvolit, aby byl odolný, pevný, mrazuvzdorný, snadno se udržoval a měl vysokou nosnost? Venkovní keramickou 2cm dlažbu!

Venkovní dlažba na příjezd domu musí být bezpečná a odolná

Pro namáhané venkovní prostory a garáže je ideálním řešením 2cm dlažba

Venkovní 2cm dlažby jsou extrémně odolné vůči dynamickému a koncentrovanému zatížení. Jsou primárně určeny pro suchou pokládku na terče nebo volně do štěrku. Tuto pokládku využijete na zahradě nebo terase. Pokud ale tuto 2cm dlažbu klasicky nalepíte, získáte pevný, odolný a krásny povrch do vjezdu před garáž i do garáže samotné.

Když 2cm dlažbu podlepíte, získáte kvalitní, krásný a odolný povrch

Bonus navíc: Výhodou těchto dlaždic je, že se ve stejném designu jako 2cm dlaždice vyrábí i interiérová 1cm dlažba k nalepení. Propojte vzhledově stejnou dlažbou interiér s terasou, zahradním chodníkem, příjezdovou cestou i garáží. Vše bude dokonale sjednocené.

2cm dlaždice je pevná a vydrží opravdu velké zatížení

Strach z prasknutí keramické dlaždice je nejčastějším argumentem proti jejímu použití. Je pravda, že když se keramická dlaždice v tloušťce 7 – 9 mm špatně podlepí, může prasknout. To se vám ovšem nestane s nalepenou 20mm keramickou dlaždicí.

2cm dlažba je odolná vůči soli a chemikáliím

Keramické dlaždice jsou vysoce odolné proti chemikáliím, mimo jiné také proti soli. To se může hodit právě u vjezdů do garáže i přímo v garáži. Sůl zachycená na kolech aut v zimě dlažbu nepoškodí. Navíc se na dlažbě nebudou tvořit ani mechové a jiné vápenné výkvěty.

Venkovní dlažba je odolná vůči mrazu i soli

Dlažba se snadno udržuje

Všude, kde jsou auta, jsou také olejové skvrny, skvrny od různých rozlitých čističů nebo mastné tekutiny. Keramické dlažbě to nevadí. Žádné tekutiny se do ní nevpijí a dlažbu stačí vytřít. Vydrží vám krásná dlouhé roky.

Vybírejte z množství designů venkovních 2cm dlažeb

Venkovní 2cm dlažby jsou čím dál víc oblíbené. Kromě jejich výborných technických vlastností je to i díky tomu, že jejich design je precizně zpracovaný. V zásadě můžeme designy 2cm dlažeb rozdělit na 3 základní:

Prohlédněte si je:

Dlažba v dekoru dřeva v obdélníkovém formátu vypadá skvěle.

Terasa s dlažbou v dekoru kamene může být nápadná i nápaditá.

Žádná struktura, jen jemné tahy zednickou stěrkou – taková je imitace betonové stěrky.

Chcete si prohlédnout další 2cm venkovní dlažby, které nabízíme?

Podívejte se na web M.B.KERAMIKY

Rádi zodpovíme vaše otázky a pomůžeme s výběrem:

777 746 852 | mbkeramika@mbkeramika.cz

Na našem webu i chatu vám rádi poradíme.

 

 

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Dlažba do garáže a k vjezdu, která unese i „kamion“