Připravte se na zahradní sezónu na FOR GARDEN

FOR GARDEN

Máme konec února a vypadá to, že zima pomalu prohrává svůj souboj s jarem a to je dobrá zpráva pro všechny zahrádkáře. Důležitá je ale příprava, určitě znáte jarní hon na zahradní potřeby, při kterém musíte objet několik zahradních center, hobby marketů a specializovaných obchodů, než seženete vše potřebné. Zkuste tentokrát navštívit veletrh FOR GARDEN 2014. Nejenom, že najdete vše pro zahradu na jednom místě a za zvýhodněné veletržní ceny, ale narazíte zaručeně na spoustu nápadů a inspirace!

Mezinárodní veletrh FOR GARDEN je jediným odborným veletrhem v Čechách, který je zaměřený na zahradu jako celek a kde najdete firmy zastupující všechny zahradní obory od zahradní architektury po dekorace. 8. ročník tohoto veletrhu se jako tradičně koná na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech a návštěvníci jej budou moci navštívit od 20. do 23. března 2014.

FOR GARDEN

Kromě vystavovatelů se ale můžete těšit také na zajímavý doprovodný program. V pátek bude pro návštěvníky připraven soubor přednášek na téma „Trendy při tvorbě zahrad“, kde budou představeny vítězné zahrady roku 2013 nebo novinky ve tvorbě biobazénů a jezírek. V sobotu na Vás čeká celodenní konference věnovaná tématu „Rodinná zahrada – spolutvůrce sídelního prostoru“. Osm přednášek Vám představí způsoby, jakými vytvořit harmonickou kompozici na Vaší zahradě.

FOR GARDEN

Se vstupenkou na FOR GARDEN můžete navštívit také souběžné veletrhy věnované nábytku, bydlení a stavbě, takže pokud stojíte o zajímavý víkendový program, jsou pro Vás jarní veletrhy ABF tím správným místem.

 

Připravte se na zahradní sezónu na FOR GARDEN