Výrobci z Fleru budou prodávat naživo

Na jediný víkend se největší český online portál s originálními ručními výrobky odpojí – Fler bude zkrátka Offline. 4. a 5. března více než 120 tvůrců nabídne svou tvorbu naživo na pražské Balabence a každý tu bude moci poznat své oblíbené tvůrce. Představí se největší hvězdy Fleru z mnoha oblastí – šperkaři, designéři, návrháři, keramici, výrobci nábytku a doplňků…

 

Drátěná miska se skleněnými korálky

 

 

Živá prodejní akce teprve podruhé

Fler Offline je za devět let existence teprve druhou akcí, kterou jinak typicky online portál pořádá a slibuje: Bude to velké! V nově zrekonstruované a prostorné Hale C Balabenka budou o prvním víkendu v březnu návštěvníci nakupovat ve dvou patrech, na téměř 2 500 m² od tvůrců, kteří jsou jinak jen málokdy k zastižení u skutečného pultu. Mnoho tvůrců totiž pro Fler Offline udělalo výjimku a vůbec poprvé budou prodávat naživo. Přijďte je podpořit a udělejte si radost některou ručně a s láskou vyrobenou věcí!

 

Nábytek z papíru a překližky

 

Co si koupit

Organizátoři věří, že ve více než 120 stáncích padne něco do oka snad každému návštěvníkovi. A pokud nevyhovuje barva, velikost nebo vzor, není nic jednoduššího, než se na místě s autorem dohodnout a pak si speciálně pro vás vyrobený kousek koupit přes Fler.cz. Ať už je vaší parketou dámská či pánská móda, šperky, kabelky, dětské oblečení, hračky, bytové doplňky nebo třeba kartonový nábytek, bude se Vám na Offline líbit: Fler Offline, Hala C Balabenka (Drahobejlova 15, Praha 9), 4. – 5.března 2017, 10.00 – 19.00, vstup zdarma.

 

Kabelka značky Dara bags

 

Znáte Fler.cz?

Je to virtuální tržiště pro všechny, kteří se rádi kochají a obklopují originálními uměleckými výrobky – šperky, kabelkami, oblečením od talentovaných tvůrců nebo třeba maličkostmi do bytu. Portál Fler.cz byl spuštěn v únoru 2008 a od té doby tu desítky tisíc kreativních lidí nabídlo svůj talent a fantazii, denní návštěvnost je kolem 100 000 zájemců denně. Na Fleru ale najdou uživatelé také diskuse, kluby, kreativní televizi apod.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: FLER.CZ

Výrobci z Fleru budou prodávat naživo