Diář pro deset výherců!

Rubrika: Soutěže

Tento týden pro vás jako výhru v naší soutěži máme připravený DIÁŘ PRO RADOST.

Výherci: Viktorie Strnadová z Děčína, Adam Holý z Berouna, Jaroslav Borovka z Písku, Zdeněk Kaše z Prahy, Alena korvasová z Polešovic, Anna Dostálová z Mostu, Jan Bartes z Brna, Pavel Cieslar z Třince, Josef Hetfleisch z Nové Paky a Jana Volná z Řečan nad Labem. Gratulujeme!

Do diáře si samozřejmě můžete zapisovat, co chcete další dny udělat. Na konci každého dne si ale také zapište, co jste zažili hezkého. Co vám udělalo radost, čím jste potěšili někoho jiného, za co jste vděční. Nemusí to být velké věci. Možná se jen usmějete na někoho, komu je smutno, nebo pomůžete někomu s něčím, co sám nezvládne. Když si budete tyto maličkosti zaznamenávat každý den, uvidíte, co se stane. Váš život bude hezčí. Uvidíte v něm úplně jiné věci, než jste viděli dosud.

 

Soutěžní otázka:

Který rok byl zaveden gregoriánský kalendář?

 1582 1382

 

 

 

 

 

 

 

Deset z vás, kteří správně odpoví, dostanou Diář pro radost.

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 7.2.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 8.2.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.diarproradost.cz

Diář pro deset výherců!