Dávkovač na lepidlo usnadní práci

Tenkovrstvé zdění na lepidlo stále častěji nahrazuje klasické maltové zdění. Použití celoplošného lepidla představuje výraznou úsporu materiálu, a tedy i nákladů, a zároveň vyšší rychlost výstavby. Další urychlení a usnadnění práce představuje novinka od KM BETA, nový dávkovač na lepidlo.

 

Dávkovač na lepidlo docílit umožní požadované třímilimetrové vrstvy lepidla

 

Tato pomůcka je určena pro zdění z vápenopískových cihel KMB SENDWIX, které společnost KM Beta dodává. Díky dávkovači lze docílit nanesení rovnoměrné vrstvy lepidla výšky 3 mm v celé ploše, a tím pádem dokonalou přípravu spáry pro položení další řady zdicích prvků.
Dávkovač lepidla je určen pro dokonale přesné a rovnoměrné nanesení lepidla v celé ploše ložné spáry. Díky použití dávkovače lze docílit požadované, přesně třímilimetrové vrstvy lepidla v ložné spáře. V celé nanášecí hraně je totiž výška zubu naprosto shodná. Stavebník při použití dávkovače ocení zásadní zrychlení celé výstavby a přesnost při nanášení, především dokonale rozprostřenou vrstvu lepidla v požadované tloušťce.

 

V nabídce jsou tři varianty dávkovačů

 

Novinka je tvořena zvýšenou rámovou konstrukcí v šířce podle tloušťky zdiva (115, 240 a 290 mm), otěruvzdorným profilem pro vedení dávkovače a stavitelným zubovým hradítkem. Lepidlo určené pro tenkovrstvé zdění se posunem dávkovače rozprostře v požadované tloušťce po ložné spáře zdiva. Do takto nanesené tenké vrstvy lepidla se pokládá nová vrstva cihel.
V nabídce jsou 3 varianty dávkovačů pro tloušťky zdiva 115, 240 a 290 mm. Novinku prodává společnost KM Beta za 1155 Kč (vč. DPH), a to především v síti stavebnin.

Dávkovač na lepidlo usnadní práci