Dárek z lásky k Valentýnu

Chcete potěšit ji nebo jeho a uvažujete nad dárkem? Nechte se inspirovat.

 

Sluchátka Koss KEB/9i

 

Pro ni:

Sluchátka Koss KEB/9i
KOSS KEB/9i jsou lehká a velice dobře izolovaná sluchátka do uší. Moderní design a vysoká kvalita zvuku řadí tato sluchátka k nevyhledávanějším mezi hudebními nadšenci. Jejich design do uší je ideální pro aktivní životní styl. Sluchátka jsou k dispozici v několika barevných variantách, což je skvělé pro ty, kteří chtějí vyladit svůj styl. Cena v síti Euronics 499 Kč.

 

Dámské hodinky Esprit

Dámské hodinky Esprit ES-Esmee Rose Gold ES107282006
Elegantní dámské hodinky značky Esprit v setu s krásným náramkem jsou hezkým dárkem a potěší každou ženu. Koupíte v síti Kasa.cz za 3 590 Kč.

 

Pro něho:

Sluchátka Marshall Major II Brown
Díky své konstrukci sluchátka Major II dokonale padnou. Jejich zvýšená flexibilita a možnost rotace náušníků zajistí větší pohodlí během poslechu. Oceníte i jejich skládací konstrukci i další technické vychytávky. Odnímatelný oboustranný konektor s mikrofonem a dálkovým ovladačem je vybaven L-plug koncem. Duální 3,5 mm konektory umožňují vybrat si, na které straně sluchátek chcete mít kabel, nebo se můžete připojit a sdílet hudbu s přáteli. Ovládání umístěné na kabelu, ve kterém je integrován mikrofon, umožňuje kromě ovládání přehrávání také přijímat hovory. Součástí balení je redukce na 6.3mm konektor. Cena v síti Euronics je 2790 Kč.

 

Sluchátka Marshall Major II Brown

 

Přenosný reproduktor JBL Flip3

Přenosný reproduktor JBL Flip3
Kompaktní přenosný Bluetooth reproduktor přináší výkonný, místnost zaplňující stereo zvuk kdekoliv. Je napájen 3000 mAh dobíjecí Li-ion baterií, která poskytuje 10 hodín nepřetržitého přehrávání. Materiály použité u tohoto reproduktoru jsou odolné vůči postříkání vodou a vyberete si v 8 zářivých barevných provedeních. Díky tomu je Flip 3 společníkem na všechny účely a do každého počasí. Cena v síti Euronics je 3690 Kč.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV FIREM

Dárek z lásky k Valentýnu