Balíček cereálních tyčinek Fit pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: 4.

Výherci: Ladislav Seidl z Meziměstí, Eva Marečková ze Zdounek a Renata Kloučková z Radvanic. Gratulujeme!

ZPŘÍJEMNĚTE SI JARO NA CHALUPĚ VÝHROU V NAŠÍ SOUTĚŽI VE HŘE JSOU BALÍČKY S VÝBĚREM CEREÁLNÍCH TYČINEK FIT

Je jaro a po dlouhé zimě i zlepšení aktuální nákazové situace můžeme konečně zase vyrazit na chaty a chalupy. Čeká nás úprava trávníku, založení nebo oživení záhonků a spousta práce kolem našich rekreačních obydlí. A to ani nemluvíme o jejich vnitřku – tam to po zimě asi nebude vypadat lépe. Prostě práce až nad hlavu a času pořád málo. Víkend jako by utíkal tryskovým tempem…

Až budete mít pracovního nasazení po krk, na chvilku se zastavte a najděte si čas na malou svačinku. Třeba v podobě tyčinky Fit SMOOTHIE od české společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina. Tento elixír plný ovoce a zeleniny vás překvapí vynikající chutí. Navíc je skvělým zdrojem postupně se uvolňující kvalitní energie. Díky ní zvládnete skoro cokoliv.

Fit SMOOTHIE je vyrobena z vysoce kvalitních surovin, je přirozeně bezlepková a neobsahuje žádné přidané cukry ani tuky. Prostě ideální svačinka, která je chutná a zároveň odpovídá aktuálním výživovým trendům. K tomu nabízí několik velmi originálních a zajímavě  zkombinovaných příchutí.

Součástí našeho výherního balíčku je nejen tato tyčinka, ale i další produkty z rodiny Fit. Tak co myslíte, usměje se štěstí ve hře právě na vás? Nejdřív najděte správnou odpověď na soutěžní otázku.

 

Soutěžní otázka:

V kolika příchutích se Fit SMOOTHIE vyrábí?

Nápovědu najdete na:    www.tycinkafit.cz

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček cereálních tyčinek Fit.

.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 23.5.2021. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Více informací o partnerovi soutěže se dozvíte na: www.tycinkafit.cz

Balíček cereálních tyčinek Fit pro tři výherce!