Bílé prádlo, stále zářivé…

Léto je tu a s ním do módních hledáčků vstoupila bílá barva, která dá vyniknout nejen tónu vaší pokožky, ale přináší i pocit svěžesti, lehkosti a svobody, a skvěle tak doplňuje letní atmosféru. Je už jen na vás, co zvolíte – jemné bílé letní šaty, kombinaci bílé sukně s barevným tílkem, bílé kalhoty nad kotníky s lehoučkou tunikou či sáhnete po bílé košili… Možností je mnoho.

 

Aby vám bílé kousky z jednotlivých módních kolekcí dělaly radost co nejdéle, použijte při praní speciální prací prostředek Perwoll Brilliant White společnosti Henkel ČR. Ten bílé prádlo nejen jemně vypere, ale Re-new white efekt navíc zabraňuje jeho zašednutí.

 

Speciální prací prostředek Perwoll Brilliant White s Re-new white efektem zabraňuje zašednutí bílého prádla při každém praní, takže prádlo stále září jako nové. Složení pracího prostředku totiž mimo jiné obsahuje i optické zjasňovače, které obnoví bílou barvu, chrání ji před vyblednutím a pomáhají déle zachovat její zářivost. Hedvábná bílá halenka, bílé kalhoty nebo bílé letní šaty tak budou po každém vyprání zářivě bílé jako nové.

 

Speciální prací prostředek Perwoll Brilliant White je k dispozici v těchto velikostech balení s doporučenými maloobchodními cenami: 109,90 Kč (1 l), 189,90 Kč (2 l),  269,90 Kč (3 l) a 299,90 Kč (4 l).

TEXT: REDAKCE
FOTO: THINKSTOCK A HENKEL

Bílé prádlo, stále zářivé…