Bezúdržbová plotová prkna

Bezúdržbová plotová prkna nově i v bílém odstínu laté vyrábí firma WPC – Woodplastic ve dvou velikostech (70×16 mm a 90×16 mm) a několika délkách, využít můžete také jedinečné možnosti pořídit si plotová prkna v délce na míru. Vybírat můžete mezi hladkými prkny a prkny s texturou dřeva. Širší plotovky mají z jedné strany zajímavé drážky.

 

 

Bezúdržbová prkna jsou vyrobena z kompozitu 60% dřeva, 40% polymerů. Díky tomu vynikají přirozeným vzhledem dřeva a zároveň nabízejí vlastnosti odolného plastu. Plotové lišty z WPC odolávají rozmarům počasí (dešti, sněhu i slunečnímu záření), aniž by ztrácely barevnost či tvar. Barva, kterou si vyberete, se nikdy neoloupe, nezešedne ani nezflekatí. Kompozitní prkna  není nutné natírat, olejovat, brousit ani jinak ošetřovat. Při běžném znečištění stačí pouze omýt mýdlovou vodou.

 

 

Všechny produkty mají záruku 25 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz. „Ploty můžete barevně i typově jednoduše sladit s terasou nebo můžete stejná prkna použít pro výplň vrat, bran, zábradlí, nebo si z nich vyrobit sladěný zahradní nábytek či květináče apod. Vyrábíme totiž nejen plotová prkna, ale i prkna na terasy, balkony nebo venkovní chodníčky až v 8 odstínech.“, říká Zuzana Krucká marketingová manažerka společnosti WPC – Woodplastic.

WPC prkna je možné použít na ploty, stěny, palisády i brány. Jsou dostupná až v osmi barvách a třech variantách: v nabídce jsou prkna hladká, drážkovaná, s texturou i se žíháním od medově zlatého cedaru, přes načervenalý merbau, hnědý teak a palisander, přes šedý inox a grey, až k černému ebenu. Celkem kolem třiceti druhů. Novinkou je bílá barva laté.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: WPC – WOODPLASTIC

Bezúdržbová plotová prkna