Barevná kuchyně

Proč čekat na jaro, když svěží, jasné barvy a dezény si můžeme dopřát po celý rok, například v kuchyni.
Mimořádnou dávku inspirace nabízejí studia KUCHYNĚ gorenje – kuchyňský nábytek nové generace vyrobený z rozmanitých materiálů, v různých stylech a dekorech v kombinaci se spotřebiči stejné značky, a to včetně designových řad navržených ikonami světového designu, jako je například Karim Rashid, Ora-ito nebo studio Pininfarina.

 

Kuchyňská sestava Alea bela v bílé a bordó

 

KUCHYNĚ gorenje poskytují opravdu kompletní, do detailu promyšlené řešení přizpůsobené parametrům kuchyně i individuálním představám.

 

 

Studia KUCHYNĚ gorenje jsou rozmístěna na území celé České republiky, zejména ve velkých městech. Nový, nadčasový koncept uspořádání kuchyňských studií dává vyniknout výjimečnosti prezentovaných produktů a jednotlivých modelových řad. Samozřejmostí je profesionální přístup, individuální řešení a nadstandardní servis. Návrháři v prodejnách KUCHYNĚ gorenje zákazníkům prostřednictvím moderního kreslicího programu CARAT představí různé varianty, takže mají skutečně dokonalou představu o vzhledu vybrané kuchyně. Základní návrh je vždy zdarma.

 

Příjemná sestava Selena vanila-lesnik

 

Špičkové technologie výroby a výběr nejvhodnějších materiálů zaručuje dodávku kuchyně v prvotřídní kvalitě. Bez starostí pro zákazníka je realizován celý průběh zakázky. Doprava kuchyňského setu je zdarma a instalaci přímo u zákazníka zajistí tým profesionálů.

www.gorenje.cz/kuchyne

TEXT: REDAKCE
FOTO: GORENJE

Uložit

Uložit

Barevná kuchyně