Připravujeme

Připravujeme

Z obsahu únorového vydání

 

Pohoda v Beskydech

Na pozemku v podhůří Beskyd vzniklo golfové hřiště. Aby hráči nemuseli denně odjíždět, postavila paní Tereza s manželem na jeho okraji roubenku. Půvabné interiéry, které sama navrhla, však lákají hlavně rodiny s dětmi.

 

Na „hájovně“ v lázeňském kraji

Nejedná se o skutečnou hájovnu, dům si postavil ve třicátých letech minulého století karlovarský podnikatel jako letní byt. Před pětadvaceti lety ho ve značně zanedbaném stavu koupil pan Marcel a snažil se mu vrátit původní kouzlo.

 

Stavíme nový strop

Jaké typy konstrukcí použít při opravě nebo výměně stropu? Můžeme obnovit původní strop nebo využít prefabrikované systémy.

 

Výměna oken

Vyměnit okna není složité, zvládnete to i svépomocí. Je třeba nová okna správně vybrat a dodržet doporučené postupy montáže.

 

Kam s materiálem z bouračky

Likvidace odpadu při demolici může vrátit část nákladů na bourání domu, stodoly či jiné hospodářské stavby, pokud některé materiály budete recyklovat.

 

Mobilní pracovní stoly

Jsou skladné a praktické. Slouží v dílně i v terénu. Naše doporučení: od těch nejlevnějších dejte ruce pryč.

 

Úhlové brusky

Patří mezi nejužitečnější a nejvytíženější stroje v dílně. Na trhu se začínají prosazovat akumulátorové modely.

 

Vybíráme skleník

Na trhu jsou především skleníky, jejichž prosklení tvoří polykarbonátové tabule. Pokud se chystáte k nákupu, je nejvyšší čas, protože čím dříve skleník postavíte, tím dříve můžete začít s pěstováním sadby zeleniny.

 

Háčkovaný textil

Háčkované bytové doplňky působí romanticky. Využít se dají staré výrobky i nově uháčkované. Vyžadují však větší péči než běžný textil.

 

Příští číslo vychází 31.1.2017.

Objednat předplatné.

Seznam prodejen, ve kterých je možné časopis zakoupit.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save