Připravujeme

Připravujeme

Z obsahu listopadového vydání

Chata na stráni

Jan a Katrine našli tu správnou parcelu pro svou chatu ve zvlněné krajině Sedlčanska. Dřevostavba působí zvenku velmi subtilně, ale uvnitř je prostoru dostatek. Inu – vždyť si ji Jan, který je architekt, navrhoval sám.

Stával tu větrný mlýn

Petra a Jeff Pearmanovi žijí v Anglii a na Moravu jezdí za Petřinými rodiči. V nedaleké vsi si koupili obytné stavení, které kdysi patřilo k již neexistujícímu větrnému mlýnu. Výsledkem pečlivé rekonstrukce je kouzelná chalupa se vzdušným světlým interiérem, v níž je radost pobývat.

Tepelná čerpadla

Patří k nejekologičtějším zdrojům energie pro vytápění a ohřev vody. V dnešní době se stávají především součástí komplexně řešeného vytápěcího systému.

Jak izolovat dům

Tepelná izolace je jeden z nejfrekventovanějších pojmů současnosti. Nesprávně provedené zateplení však může mít pro staré objekty až devastační následky.

Převážíme těžká břemena

K manipulaci se stavebním materiálem či jinými těžkými břemeny existuje řada jednoduchých a užitečných pomocníků.

V čem pečeme

Pro přípravu pečených dobrot si můžeme pořídit samostatnou elektrickou nebo plynovou troubu, sporák s troubou, využít se dá i kombinovaná mikrovlnka, oblíbená Remoska nebo pečicí pánev či mísa.

Stavení za branou

Zvenčí nijak nápadné stavení v lesích na Plzeňsku upoutá impozantní branou. Za ní se před příchozím otevře krásný zatravněný dvůr.

Zimní zahrady

Jsou osobitým prostorem, spojovacím článkem mezi interiérem a exteriérem. V zimních měsících přispívají díky maximálnímu otevření slunečním paprskům i k úspoře energie.

 

Příští číslo vychází 24.10.2017.

Objednat předplatné.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit