Připravujeme

Připravujeme

Z obsahu dubnového vydání

Znovuzrozená chalupa

Příběh této roubenky z Kokořínska je velmi dramatický. Před patnácti lety nešťastnou náhodou vyhořela, zbylo jen několik zděných příček. Majitelé však svou chalupu ve spolupráci s památkáři postavili znovu.

Plechové střešní krytiny

Jde o jeden z nejrychleji se rozvíjejících materiálových segmentů v nabídce střešních krytin. Výrobky z ocelového i hliníkového plechu jsou lehké, poměrně nenáročné na montáž i cenu a hodně vydrží.

Univerzální barvy

Stále více výrobců přichází na trh s univerzálními barvami, které lze použít jako základovou i svrchní vrstvu a zároveň používat jeden typ barvy například na dřevo, kov i beton.

Stroje do zahrady

Poradíme vám, jaké stroje lze využít při obdělávání zahrady, údržbě trávníku či likvidaci ořezaných větví.

Chata na nožkách

V roce 2010 Markéta zdědila chatu u řeky Sázavy. Postavil ji její děda, který využil terénu a chatě vznášející se nad skálou přidal nožky.

Z palet a bedniček

Dřevěné palety pro přepravu zboží i menší bedničky od ovoce a zeleniny se dají díky svému kvalitnímu materiálu dobře využít jako základ pro jednoduchý nábytek.

Zděný nábytek

Než nábytek z cihel a tvárnic vyzdíte, musíte si dobře rozmyslet jeho tvar a umístění, protože se s ním později už hýbat nedá.

Jak očistit organismus

Jste bez energie a náchylní k nemocem? Jednou z příčin může být zanesení organismu škodlivými látkami, takže stojí za úvahu, zda nepodstoupit očistnou kúru.

 

 

 

Příští číslo vychází 27.3.2018

Objednat předplatné.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit