Nová aplikační videa se stavební chemií Ceresit ocení každý chatař a chalupář


Tři nová profesionální aplikační videa se stavební chemií Ceresit vám názorně představí postup prací při přípravě podkladu pro podlahy (včetně vyplňováni děr a trhlin nebo vyrovnání podlah), přípravě podkladů stěn (ať už betonových, s cementovou omítkou či z dřevotřísky) a s pracovním postupem pro lepení a spárování obkladů a dlažby v koupelně – od penetrace, hydroizolace, přes lepení obkladu na stěny či dlažby na podlahu až po spárování.

Videa představují podporu pro všechny, kteří chtějí při práci s produkty Thomsit a Ceresit dosáhnout vynikajících výsledků. Ve videu s pokládkou obkladů a dlažby v koupelně se dozvíte, jaké pomůcky budete potřebovat, jak a kdy penetrovat, kdy použít hydroizolace nebo která lepidla Ceresit jsou pro lepení obkladů a dlažeb vhodná. Praktický a názorný je také návod, jak pracovat s inovovanou spárovací hmotu Ceresit CE 40 a sanitárním silikonem Ceresit CS 25.

Všechna nová profesionální aplikační videa se stavební chemií Ceresit si můžete prohlédnout na videokanálu www.youtube.cz.

 

Komerční prezentace


Komentáře

Napsat komentář