Získejte v naší soutěži balíček čisticích přípravků RAKO!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: PIANO.

Výherci: Adéla Šipáková z Vejprt, Zbyněk Přikryl ze Šumperka a Jana Hlavičková z Remešovic. Gratulujeme!

Keramické obklady zazáří s přípravky RAKO SYSTEM

Jaká koupelna je teď před Vánoci nejkrásnější? No přece ta, která září čistotou. A protože v tomto období na nějaké drhnutí není čas, přijde vhod řada čisticích prostředků určených speciálně na keramické obklady a dlažby. Komplexní řadu čisticích přípravků RAKO SYSTEM nabízí výrobce českých keramických obkladů, značka RAKO. Je určena hospodyňkám i profesionálům.

Vodní kámen, ale i běžné nečistoty Vám pomůže zdolat speciální přípravek pro lesk koupelen RAKO CL 804, zatímco do kuchyně je vhodný RAKO CL 810, který odstraní z obkladů špínu i s kuchyňskou mastnotou. RAKO CL 803 se postará o běžný úklid a RAKO CL 802 využijete třeba po odchodu řemeslníků na postavební úklid.Čisticí přípravky byly vyvinuty a testovány českým výrobcem keramických obkladů, značkou RAKO.

Sortiment přípravků RAKO SYSTEM pro dokonalé vyčištění keramických obkladů nabízí autorizované prodejny RAKO. Seznam najdete přímo na webových stránkách www.rakosystem.cz.

Proč nepoužívat na mytí dlažby v kuchyni přípravky na nádobí?

Ing. Tomáš Lindauer, zástupce značky RAKO radí:

Pokud vytřete kuchyň ředěným prostředkem na mytí nádobí a zbytky tenzidů z těchto přípravků dostatečně neopláchnete, podlaha se daleko rychleji zašpiní. Tyto přípravky totiž přímo přitahují prach a další nečistoty. Lepší je využít některý ze specializovaných čističů – RAKO CL 803, případně RAKO CL 810.

Uvažujete o zkrášlení bytu novými keramickými obklady nebo dlažbou? Prohlédněte si novou kolekci RAKO 2017! Již nyní na www.rako.cz.

3 výherci se mohou těšit na balíček tří výrobků, který obsahuje čisticí přípravek pro důkladný denní úklid, speciální čistič pro extra vysoký lesk povrchů v koupelně a prostředek pro odstranění mastnoty a olejů, například v kuchyni.

 

Soutěžní otázka:

Koupelnu na fotografii zkrášlily obklady z kolekce RAKO 2017. Jak se nová série jmenuje?

 NEXT PIANO RUSH

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček čistících prostředků RAKO.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 4.12.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 8.12.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.rako.cz

Save

Získejte v naší soutěži balíček čisticích přípravků RAKO!