Soutěž o balíček kosmetiky Saloos je ukončena. Známe vítěze!

Rubrika: Soutěže

Masážní oleje Saloos

Přehnali jste to s prací na zahradě a bolí vás záda a svaly? Nebo se vám cyklovýlet neplánovaně prodloužil o několik kilometrů a vy necítíte nohy? Máte možnost vyhrát skvělé pomocníky, kteří se postarají o to, abyste byli brzy fit a v pohodě!

Koupelový olej “Na nohy” je určen ke koupelím unavených a tzv. “těžkých” nohou, odstraňuje bolest, zmírňuje křeče a otoky. Obsahuje antiseptický červený tymián, který prokrvuje a prohřívá, a dále i antibakteriální šalvěj. Olej je spolehlivý proti “studeným nohám”, účinný proti plísním, regeneruje suchou a popraskanou kůži na patách, hojí drobná poranění.

Krátká masáž s bio tělovým a masážním olejem Devatero kvítí během několika minut uleví od akutní bolesti i napětí svalů, zmírňuje otoky, má hojivé i regenerační účinky na pokožku. Esenciální olej z máty peprné zklidňuje svalové a kloubní bolesti, příjemně chladí, kafrovník stimuluje krevní oběh.

Soutěžní otázka:

Co neobsahují koupelové oleje Saloos?

 a) bio rostlinné oleje b) esenciální oleje c) tenzidy, minerální oleje, syntetické konzervační, barvící a vonné látky

 

 

 

 

 

 

Odpověď najdete na www.saloos.cz a tři z vás dostanou balíček s koupelovým olejem a masážním olejem Saloos.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 5. 8. 2012. Slosování výherců proběhne 6. 8. 2012.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdetezde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.saloos.cz.

Výherci: Jana Jedličková z Újezda u Brna, Iveta Kulíšková z Napajedel a Luboš Eis z Chotěboře.

Gratulujeme!

Soutěž o balíček kosmetiky Saloos je ukončena. Známe vítěze!