Zahradní nůžky Fiskars PowerGear™ otevírají nové možnosti pro zahradníky každého věku

Rubrika: Zahrada

Mechanismus Fiskars PowerGear™ ztrojnásobuje střižnou sílu

PowerGear Anvil Lopper

Mladší i starší zahradníci, kteří jsou při práci na zahradě omezeni silou svých rukou, budou nadšeni z nových ručních ergonomických nůžek Fiskars PowerGear™. Unikátní mechanismus nůžek totiž podporuje přirozený pohyb ruky proti nepohyblivé části rukojeti. Tím je optimálně využita síla všech prstů při stříhání a předchází se tak únavě ruky.

 Inovativní převodová rukojeť ztrojnásobuje střižnou sílu, snižuje únavu ruky i hrozbu opakujících se zranění z přílišné námahy. Zároveň prakticky nezničitelná rukojeť nůžek FiberComp™ nabízí stylový vzhled kombinovaný s nízkou hmotností nůžek. V nepracovní poloze jsou nůžky kryty snadno přístupným zámkem, který bezpečně zakrývá ostří po celé jeho délce.

Lifestyle

 
Nejlepší ve své kategorii

Mnoho odborníků a zahradníků uznává tyto zahradní nůžky Fiskars jako nejlepší ve své kategorii díky jejich nadčasovosti, výkonu a kvalitě. Pocit kvality nůžek Fiskars PowerGear™ je umocněn speciálními čepelemi z CrMoV oceli potažené vrstvou PTFE, díky nimž je stříhání přesné a čisté. Důležité je také podotknout, že díky vyměnitelnému ostří, pružinám a nýtům tento nástroj slouží mnoho let.

Power Gear Anvil Lopper

Charakteristické vlastnosti zahradních nůžek Fiskars PowerGear™

  • Rukojeti:vyrobeny z extrémně silného a lehkého materiálu FiberComp™

  • Unikátní mechanismus: rotační pohyb držadla umožňuje současné zapojení všech prstů pro maximální střižnou sílu a co nejmenší námahu při stříhání

  • Ostří: speciální čepele z CrMoV nerezové oceli potažené nepřilnavou vrstvou PTFE zajišťují snadné stříhání s minimální námahou

 Celá řada

front open

Kromě převodových zahradních nůžek PowerGear™ jsou nabízeny verze dvoučepelové a s pákovým převodem. Sada Fiskars PowerGear™ přináší také kompletní sadu převodových, dvoučepelových, pákových a hákových nůžek na silné větve, stejně jako dva druhy nůžek na živé ploty, všechny dostupné buď s hliníkovou rukojetí, nebo rukojetí potaženou vrstvou Fibercomp™.

PowerGear Bypass Lopper Scissors Head

PowerGear Hedge Shear

Zahradní nůžky Fiskars PowerGear™ otevírají nové možnosti pro zahradníky každého věku