Vyhrajte balíček olivové kosmetiky Ziaja!

Rubrika: Soutěže

Oliva tělový balzám

Ziaja je ve světě velmi oblíbenou kosmetickou značkou. Všechny produkty jsou čistě přírodní a jejich složení je založeno na farmaceutických zkušenostech. Všechny produkty před uvedením na trh jsou klinicky testovány. Olivový olej obsažený v plodech propůjčuje pokožce těla zářivý jas. Výrazně ji zjemňuje a postupně odstraňuje také nanešený film, který vytvářejí odumřelé buňky. Obsažené nenasycené kyseliny, minerální látky a vitaminy si poradí dokonce i s tvořícími se vráskami. Olivový olej má rovněž antioxidační účinky a čistící účinky, čímž pomáhá redukovat maz tvořící se v pórech a tím zamezuje vzniku akné. Posláním kosmetiky Ziaja je snoubit vědecky ověřené přírodní složky a moderní technologie, a tím nabídnout vysoce kvalitní kosmetické produkty, které pomáhají pokožce dosáhnout maximální dokonalosti.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce byla založena firma Ziaja?

 a) 1950 v Berlíně b) 1989 v Polsku c) 1920 ve Vídni

 

 

 

 

 

 

Tři z vás dostanou kosmetický balíček s produkty Ziaja.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 28.7. 2013. Vyhodnocení soutěže proběhne 29.7. 2013.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.ziaja.cz

Výherci:Viktorie Zemanová z Třebíče, Alena Pelcová z Vítkova, Lenka Bicanová z Protivína.

Gratulujeme!

Vyhrajte balíček olivové kosmetiky Ziaja!