U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

V létě seká, v zimě uklízí

Kategorie: | Autor:

Blíží se zima – čas radovánek na horských stráních, ale také starostí s úklidem chodníků. V místech s pravidelnou sněhovou nadílkou nám však může velmi znepříjemnit život, např. při výjezdu auta z garáže nebo údržbě podnikatelského areálu.

MALEJ, ALE ŠIKOVNEJ

Univerzální stavebnicový systém zahradní a malé komunální techniky VARI s ekologickými motory HONDA OHC.

DŘÍVE RUČNĚ, NYNÍ S TECHNIKOU

Jednoúčelové stroje na zimu jsou pro naše klimatické podmínky většinou velkým luxusem, proto přichází náš největší výrobce stavebnicových systémů, firma VARI s NOVINKOU!

KARTÁČ NA ÚKLID SNĚHU

Vše je velmi jednoduché. K malotraktorům VARI místo sekačky, která vám sloužila přes léto, lehce připojíte kartáč, snadno nastartujete a za chvíli máte noční sněhovou nadílku velmi těžkého a mokrého sněhu uklizenou. Tam, kde napadne 10 – 15 cm sněhu se nechá k malotraktůrku připojit nejdříve sněhová radlice a větší vrstvu snadno odhrnete.

SNĚŽNÁ FRÉZA

Ve středních nadmořských výškách může napadnout více než 20 cm nebo se vytvoří závěj. I tam máme řešení – sněžnou frézu VARI, jejíž adaptér je již za 19 990 Kč. To už je pořádný dělník. Snadno odhodí i těžký nebo přimrzlý sníh do vzdálenosti až 10 m. Na jaře s kartáčem zametete zbytky po zimním posypu, vyměníte adaptér za sekačku na vysokou trávu nebo mulčovač a šikovná mašinka bude sloužit celý rok.

PÁSOVÁ HONDA

Do podhorských nebo dokonce horských podmínek u chalup, hotelů nebo na parkoviště je mnohdy potřeba ještě výkonnější stroj. Zde je nejlepší pásová HONDA. Nabízí ucelenou nabídku od malé frézy za 47 588 Kč až po skutečné obry s hybridním pohonem. A proč je nejlepší pásová? Je to jednoduché – neboří se a můžete s ní odklízet po vrstvách i velkou sněhovou vrstvu závěje. Všechny stroje jsou zásadně osazeny nejmodernějšími motory HONDA s rozvodem OHC, které mají snadný start za každého počasí i při -25 °C, minimální exhalace a úžasně nízkou spotřebu. Přijďte se podívat a vyzkoušet nové pomocníky, kteří Vám zpříjemní zimu!

V našich odborných prodejnách Vám ochotní specialisté DOPORUČÍ stroj vhodný právě pro Vaše podmínky, PŘEDVEDOU, NABÍDNOU MOŽNOSTI SERVISU a ODVEZOU. VEŠKERÉ SLUŽBY ZDARMA. Na všechny výrobky VARI a HONDA je poskytována 5-LETÁ ZÁRUKA.

Bubnová sekačka Adela

Zametací kartáč KV 100

Sněžná fréza SF 55

V létě seká, v zimě uklízí