Univerzální odstraňovač nátěrů

Před novým nátěrem je vždy nejdůležitějším krokem důkladná příprava povrchu. Pokud však byl již dříve ošetřen nebo na něm zůstalo lepidlo, není vždy snadné se zbytků zbavit a povrch dostatečně začistit. Univerzální odstraňovač Bondex si však poradí za pár minut. Gelový prostředek odstraní barvy, laky, lazury i lepidla z povrchů jako jsou kovy, dřevo, beton, kámen nebo dlažba. Skvěle poslouží také pro čištění nesyntetických štětců a válečků.

 

 

Starých nátěrů, laků, lazur nebo lepidel se zbavíte bez nutnosti broušení. Stačí nanést univerzální odstraňovač Bondex a během chvilky půjdou jednoduše odstranit špachtlí nebo kartáčem. Použít jej můžete na většinu povrchů kromě plastu.
Přípravek má gelovou konzistenci, která nestéká a usnadní tak aplikaci na svislém povrchu. Odpařuje se jen minimálně a svou účinnost tak udržuje i po několik hodin.

 

 

Odstraňovač je vhodný také pro čištění nesyntetických nástrojů po aplikaci nátěrů. Štětce nebo válečky nechte přes noc namočené ve vrstvě odstraňovače a poté je opláchněte teplou vodou.
Vždy používejte ochranné rukavice a brýle a po použití přípravek dobře uzavřete. Univerzální odstraňovač je cítit po acetonu, doporučujeme proto při aplikaci v interiéru větrat. Vydatnost odstraňovače je asi 3 m2/l. Balení 0,5 litru stojí 205 Kč a 1 litr 305 Kč.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: BONDEX

 

Univerzální odstraňovač nátěrů